Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Słynne MILEGO DNIA odchodzi...

Słynne MILEGO DNIA odchodzi...

WitekT 16 Września 2005 18:01

0 0
Kończy się pewna era... Abonenci wyposażeni w karty SIMtelligent (wydawane od około 2 lat) sukcesywnie będą mieli ten napis zastępowany innym.

W miejsce MILEGO DNIA pojawia się napis Orange.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15. ~  2005-09-16 20:22:59  host: 80.51.229.22

    Przecież nie o to chodzi co jest na wyświetlaczu tylko o odpowiednie ceny połączeń

  • 0

    16. ~  2005-09-16 20:24:40  host: 80.51.229.22

    A jak ktoś chce mieć jakiś szczególny napis to niech sobie kupi logo na www.wapster.pl i będzie miał z głowy zmartwienia czy IDEA czy ORANGE

  • 0

    17. ~  2005-09-16 20:43:00  host: dve232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hmm ja mam karte od marca br. i pisze na niej Simteligent (karta żółta) - mam rowniez menu Idea - ten news chyba cos skopany jest bo karty te sa nadal wydawane.Co do laga na S60 to polecam zrobione przeze mnie http://www. kostelek.neostrada. pl [2 spacje]

  • 0

    18.  2005-09-16 20:55:57

    Masz racje - są nie tylko czarne. Coś mi dziś ten news nie wyszedł... Dzięki za zwrócenie uwagi, już poprawione!

  • 0

    19.  2005-09-16 21:18:27

    ehhh wiece co powiedzieli w boku... ze nazwa sieci wysylana jest z nadajnika i pojawi sie orange w miejsce idea.... zaraz bede płakał i gryzł

  • 0

    20.  2005-09-16 21:57:55

    WitekT: tylko ostroznie na tym weselu zeby nam mial kto w poniedzialek relacje zdawac:)))

  • 0

    21.  2005-09-16 21:59:35

    D@rio u mnie na starej karcie Heyah, którą właśnie włożyłem zmienił się również napis Era. Kiedyś było pisane Era, potem ERA, a teraz jest u mnie ERA PL.

  • 0

    22.  2005-09-16 22:22:37

    Michu: IDEA potrafi takie kity wciskac :))
    Thomas: wlasnie zrobilem sobie sesje GPRS, i mnie nadal ERA a nie ERA PL ;)

  • 0

    23.  2005-09-16 22:47:10

    qbiq: ja tu jeszcze na posterunku zostaje ;)

  • 0

    24.  2005-09-17 02:45:19

    Michu:coś chyba ten BOK nie douczył sie - od zawsze nazwy sieci sa pobierane z fona-w S60 ta liste mozna namacalnie zobaczyc.Wg. mnie IDEA bedzie "migać" z Orange (zamiast Milego dnia)ale moze sie myle...

  • 0

    25.  2005-09-17 11:34:58

    Ja tylko dodam iz na golu w galeri orange strona 10 jest napis uwaga po padniecie "Idea Cetertel" i znaczek orange na tel kto nie wiezy niech sprawdzi! chodzi male i duze wyrazne foto http://gsmonline.pl/images/6_inne_artykuly/76_orange_w_polsce/img_0600.jpg

  • 0

    26.  2005-09-17 11:37:36

    no i jak?? zyjecie?? A do niedowiarkow!!! w Orange SK i takpokazuje sie Orange mozecie miec nawet zakodowane w telefonach "kunegunda" ale jak karta jest siminteligent a siec powie ORANGE to bedzie sie wyswietlac orange :) wiem iz czesc starszych fonow nie obsluguje tej funkcji nawet jesli ma karte siminteligent i tu tkwi problem szerzej na google.pl w wynikach specyfikacja kart sim i ich rodzaje.....

  • 0

    27. ~mike  2005-09-17 11:41:25  host: proxy3.tkdami.net

    Witek, o czym ty wogole mowisz, przeciez nazwa sieci nie jest w sofcie telefonu :) To tak jakbym zdjal simlocka i wlozyl karte plusa, a na wyswietlaczu by bylo Idea :)

  • 0

    28.  2005-09-17 11:44:17

    MIKE - mylisz sie kazdy tel ma liste sieci abys nie podziial 20603 tylko idea - a jak to jest wyswietlane zalezy od softu telefonu lub karty sim i jej funkcji i mozliwosci telefonu :) np. mialem 2 nokie 3310 ten sam soft ale nowa karta sim+ Plus GSM stara PL Plus GSM :)

  • 0

    29.  2005-09-17 11:49:33

    nowe info: w Idei beda "pukac w systemie" w sobote od 16 i w niedziele wiec bedzie error tu error tam.....

  • 0

    30. ~kitek1977  2005-09-17 14:29:18  host: ddy157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to ze nie bedzie Milego Dnia to jest osinowy kolek w moje serce...Ubolewam nad TYM....!!! ;);););)

  • 0

    31. ~Jaron10d  2005-09-17 15:20:55  host: am82.internetdsl.tpnet.pl

    A ja tu czegos nie rozumiem. Mialem sagema mx-5 z tak taka i po zdjeciu smlocka na wyswietlaczu jest IDEA milego dnia. Inny przyklad. Gdy tel loguje za granica przez roaming to zmienia sie nazwa sieci. Wiec chyba maja mozliwosc zmiany IDEA na ORANGE przez kod sieci przy logowaniu.

  • 0

    32.  2005-09-17 15:45:06

    NIE!!!!!!!! nie moga sie podszyc pod francuska siec!!!! URTIP by ich zamordowal za to!

  • 0

    33. ~slowak  2005-09-19 12:51:48  host: 80.50.40.142

    ja kupilem sobie karte 5 lat temu i nigdy jej nie wymienialem bo dziala...
    i wogole mi szkda 25 zeta na nowa bo mam za to zdrapke...
    oni wogole nie szanuja klientow bo kurcze jezeli ja mam juz 5 rok popa to powinni chicaz dac cos od siebie...

  • 0

    34. ~No logo  2005-09-19 15:15:15  host: aqy82.internetdsl.tpnet.pl

    A co ja mam powiedzieć??? Jestem w Heyah, a wyświetla się Era:( (wiem - to ten sam właściciel - ale co mnie to obchodzi?).Niby lepiej, bo mniej liter, ale niesmak pozostaje...

Dodaj swoją opinię