Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Słoneczna bateria na wakacje

Słoneczna bateria na wakacje

sirmark 7 Czerwca 2004 13:36

0 0

ICP Solar Technologies wprowadziło do swojej oferty nową linię słonecznych paneli zasilających. Urządzenia PowerFLEX są wykonane z elastycznego materiału – można je zrolować i schować w plecaku.

Panele PowerFLEX wykonane są z cienkowarstwowych komórek słonecznych CIGS – lekkiego i trwałego materiału, który świetnie znosi nawet trudne warunki atmosferyczne. Urządzenia mogą zasilać większość przenośnych urządzeń elektrycznych i ładować baterie 12 V. Dostępne są wersje o mocy 5, 10, 20 i 40 W. Dzięki produktom ICP nawet w najbardziej niedostępnych miejscach lub podczas rejsu można naładować laptopa, telefon (komórkowy lub satelitarny), kamerę, sprzęt grający czy – w wypadku wydajniejszych modeli – akumulator dla sprzętu motoryzacyjnego.
W zależności od modelu, waga paneli PowerFLEX waha się od około 0,3 do 1,7 kg. Ceny zaczynają się od 100 USD, choć model 40 W kosztuje już 580 USD.

Źródło tekstu: 4Press     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-167-243-214.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet