Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Słabe wyniki Siemensa w Chinach

Słabe wyniki Siemensa w Chinach

WitekT 20 Stycznia 2005 12:54

0 0

Siemens planuje w tym roku podwoić swój udział w chińskim rynku i osiągnąć poziom od 6% do 7%.

Producent w 2002 roku miał 10% rynku, jednak teraz ma ok. 3% mimo dynamicznego wzrostu popytu. Siemens tłumaczy to trudnymi warunkami dla zagranicznych producentów i dużą konkurencją.
Siemens coraz częściej wspomina o kooperacji z Ningbo Bird, największym chińskim producentem telefonów. Odmawia jednak komentarza na temat ewentualnej sprzedaży.

Niemiecki tygodnik biznesowy WirtschaftsWoche powołując się na anonimowe źródła napisał, że Siemens jest w trakcie rozmów z LG na temat sprzedaży swojego działu komórkowego.

Źródło tekstu: Financial Times, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet