Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SkypeOut w stacjonarnych Siemensach

SkypeOut w stacjonarnych Siemensach

WitekT 10 Listopada 2004 14:18

0 0

Siemens zaprezentował nowy produkt, który pozwala połączyć zalety telefonii VoIP z telefonią tradycyjną. Dzięki adapterowi można korzystać z usługi SkypeOut za pośrednictwem zwykłych telefonów bezprzewodowych.

Użytkownik może dowolnie i w prosty sposób wybierać między połączeniem za pośrednictwem Internetu lub zwykłej linii telefonicznej.
Gigaset M34 USB jest niewielkim urządzeniem działającym na porcie USB. Oprócz opisywanej wcześniej funkcjonalności umożliwia on dodatkowo bezprzewodowe połączenie komputera do Internetu za pośrednictwem stacji bazowej. Adapter jest kompatybilny z telefonami Gigaset S645, Gigaset S440/445 i Gigaset C340/345. W tej chwili adapter jest dostępy jedynie w Europie. Jego koszt to ok. 129 dolarów, ale wraz zakupem urządzenia klient otrzymuje 120 minut rozmów za pośrednictwem SkypeOut gratis.

Źródło tekstu: Siemens, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.