Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SkypeIn z polskim numerem

SkypeIn z polskim numerem

WitekT 25 Kwietnia 2005 10:53

0 0
Polscy użytkownicy Skype, najpopularniejszego na świecie programu umożliwiającego rozmowy telefoniczne z użyciem sieci internetowej, mogą zamawiać własne numery telefonu.

Na razie dostępne są numery z warszawskiej strefy numeracyjnej. Posiadacz numeru w usłudze SkypeIn może odbierać telefony od osób, które dzwonią np. z telefonów stacjonarnych. Podobną usługę w Polsce oferuje m.in. Tlenofon.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Karol  2005-04-26 10:22:00  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Podobną usługę ma też easycall.pl i to za 5zł rocznie:) Póki co możliwe jest wykupienie numeru w gdańskiej i warszawskiej strefie (o ile nie pomyliłem) ale dali mi do zrozumienia, że będzie można niedługo w większej ilości stref wykupić numer:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz promocję "Zostajesz - Dostajesz" Virgin Mobile?

Dodatkowe gigabajty w Virgin Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet