Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SkypeIn z polskim numerem

SkypeIn z polskim numerem

WitekT 25 Kwietnia 2005 10:53

0 0
Polscy użytkownicy Skype, najpopularniejszego na świecie programu umożliwiającego rozmowy telefoniczne z użyciem sieci internetowej, mogą zamawiać własne numery telefonu.Na razie dostępne są numery z warszawskiej strefy numeracyjnej. Posiadacz numeru w usłudze SkypeIn może odbierać telefony od osób, które dzwonią np. z telefonów stacjonarnych. Podobną usługę w Polsce oferuje m.in. Tlenofon.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    1. ~Karol  2005-04-26 10:22:00  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Podobną usługę ma też easycall.pl i to za 5zł rocznie:) Póki co możliwe jest wykupienie numeru w gdańskiej i warszawskiej strefie (o ile nie pomyliłem) ale dali mi do zrozumienia, że będzie można niedługo w większej ilości stref wykupić numer:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-240-162.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet