Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype załatane

Skype załatane

WitekT 17 Listopada 2004 11:05

0 0
Firma Skype wypuściła nową, zaktualizowaną wersję swojego oprogramowania służącego do rozmów telefonicznych przez Internet. Powodem aktualizacji wersji dla systemów Windows było odkrycie błędu, który pozwalał na zaatakowanie komputera z zainstalowaną aplikacją.Po kliknięciu przez ofiarę na odpowiednio stworzony odnośnik atakujący mógł przejąć kontrolę nad jej komputerem - ostrzegła firma Secunia. Doprowadzało to do błędu przepełnienia bufora, który z kolei mógł być wykorzystany przy uruchomieniu złośliwego kodu.

Skype potwierdziło błąd w swoim produkcie, publikując jednocześnie aktualizację produktu.

Źródło tekstu: Skype, Secunia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-161-138-66.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy problemy z Note'ami 7 obniżyły twoje zaufanie do marki Samsung?

[Aktualizacja] Samsung oficjalnie zatrzymuje sprzedaż i wymiany Note'ów 7 ... i kończy produkcję

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet