Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype w telefonach Panasonica

Skype w telefonach Panasonica

sirmark 14 Marca 2006 03:17

0 0

Firma Panasonic zaprezentowała na targach CeBIT 2006 nową linię stacjonarnych telefonów bezprzewodowych KX-TG9000, która umożliwia również prowadzenie rozmów internetowych w systemie Skype.

Urządzenia oferują możliwość korzystania z tradycyjnej linii telefonicznej oraz internetowych protokołów VoIP. Użytkownik może wybrać, która z powyższych metod jest aktualnie wykorzystywana dla uzyskania połączenia.
Nowa seria telefonów umożliwia bezpłatne rozmowy pomiędzy kontami programu Skype oraz współpracuje z głosowymi skrzynkami pocztowymi.

Producent nie określił jednoznacznie, w których krajach pojawią się nowe produkty z serii KX-TG9000. Wspomniał jedynie, że wejdą do sprzedaży w drugiej połowie roku i być może trafią do niektórych państw europejskich.

Źródło tekstu: 4press     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2006-03-14 10:30:30  host: external.ciech.waw.pl

  No i najważniejsze - Skype z kompem czy bez kompa ???

 • 0

  2.  2006-03-14 11:19:47

  dobre pytanie. musze zobaczyc, ale zakladajac ze to jet czas na ktory zapowiadano pojawienie sie rozwiazan sprzetowych to powinno to byc juz bez kompa.

 • 0

  3. ~  2006-03-14 16:44:28  host: external.ciech.waw.pl

  A ja się obawiam, że obiecanki-macanki. Patrz Linksys i inni...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-183-100.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak często chodzisz do kina?

Studenci i uczniowie z Blikiem płacą mniej w Multikinie

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet