Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype przez WiFi Boingo

Skype przez WiFi Boingo

sirmark 15 Lipca 2005 00:11

0 0

Dostawca telefonii internetowej Skype oraz dostawca bezprzewodowego internetu Boingo podpisali umowę, na mocy której, za niewielki miesięczny abonament, będzie można korzystać z usług oferowanych przez Skype za pośrednictwem sieci osiemnastu tysięcy punktów dostępowych, oferowanych przez Boingo.
Tym sposobem ponad 45 milionów użytkowników sieci Boingo zyska dostęp do usług firmy Skype (za 7,95 USD miesięcznie). Nowa usługa - Skype Zones - jest jeszcze w fazie testów i warunki mogą ulec zmianie. W tej chwili cena za nielimitowane połączenia do sieci Skype jest znacząco mniejsza niż 22 USD, które trzeba zapłacić za nielimitowany miesięczny dostęp do innych usług w sieci WiFi Boingo. Boingo posiada punkty dostępowe na całym świecie i jest ich ponad osiemnaście tysięcy. Najwięcej hotspotów jest zlokalizowanych w Stanach Zjednoczonych (6931) i Wielkiej Brytanii (4983), ale są też tak egzotyczne miejsca jak Kenia (1), Tanzania (2), czy Wyspy Dziewicze (4). Polski na tej liście niestety nie ma.

Źródło tekstu: Internet Standard     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet