Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype Pro już dostępny

Skype Pro już dostępny

sirmark 22 Lutego 2007 02:09

0 0

Skype wprowadził do oferty zapowiadaną usługę Skype Pro, w której obowiązuje stała opłata za nawiązane połączenie (0,171 zł), bez względu na jego czas. Miesięczna opłata za usługę wynosi 2 Euro.

W planie Skype Pro oferowane są także dodatkowe bonusy: bezpłatna poczta głosowa, zniżka na numery SkypeIn, rabaty na sprzęt oraz dwa animowane avatary i trzy dzwonki.




Usługę Skype Pro udostępniono w Austrii, Belgii, Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Niemczech, Irlandii, Włoszech, Holandii, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. Niestety mimo wcześniejszych zapowiedzi na liście nie ma Polski. Czyżby polscy użytkownicy nie gwarantowali zysków z usługi?

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 29
  • 0

    10. ~sad  2007-02-22 08:57:37  host: staticline659.toya.net.pl

    Olek: www.voip.net.pl Doktor: jaka taryfa?

  • 0

    11.  2007-02-22 09:04:19

    10. http://linuxfon.pl/. jestem ich klientem wiec mam zniżke :). oplaca sie zalożyć konto :)

  • 0

    12.  2007-02-22 09:05:19

    http://www.linuxpl.com/?pp=14 :) tu można wiecej info

  • 0

    13. ~maniek  2007-02-22 09:15:06  host: cqx136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja juz dawno zrezygnowalem ze skypa i korzystam z voip wszyscy moi znajomi sa w tej samej sieci wiec gadamy za free

  • 0

    14. ~blom  2007-02-22 09:46:45  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    hmm bo 99% polakow skeypuje komp-komp i sie nie oplaca :D:D:D:D

  • 0

    15. ~men  2007-02-22 09:47:33  host: abkp65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SKYPE to tylko PC-PC na inne połaczenia polceam www.tanifon.pl jestem ich klientem od 1,5 roku i jest to dobra oferta

  • 0

    16. ~Karol  2007-02-22 09:49:46  host: zv218.internetdsl.tpnet.pl

    Niech już to całe Skype przestanie się kompromitować :D Dziady i tyle - ja też korzystam z Betamaxa i sobie chwalę :) Pozdrawiam :)

  • 0

    17.  2007-02-22 12:07:30

    Sprzedam bramke do skypa :)

  • 0

    18.  2007-02-22 12:20:46

    No to zagrali po chamsku, bo jeszcze niedawno przysylali mi reklamy, ze niedlugo skypePro bedzie dostepny w Polsce, a tu taki zonk. Jeszcze kazali podac swojego mejla, zeby od razu poinformowali o starcie uslugi. p.s. pozdrowienia zza zachodniej granicy :D

  • 0

    19. ~ale  2007-02-22 12:27:00  host: djk137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co za idiota używa Skype do rozmów out? Actio = abonament free, koszt rozmów -> kraj 0,09 zagranica 0,09. W FreecoNet na terenie kraju rozmowy od (w zależności od regionu i czasu) od 0,05 - 0,09. W obydwu przypadkach naliczanie sek. Tylko, że we FreecoNet abonament po 3 miesiącach wynosi całe 2,44 na miesiąc :P Skype do wora...

  • 0

    20.  2007-02-22 13:48:57

    Skype pokazał jak w "otworze" ma Polskę, mimo to iż jesteśmy na 2-gim miejscu pod względem ilości użytkowników. Jak dla mnie bez komentarza. Jeszcze trochę to honorem urosną do poziomu TP S.A. ...

  • 0

    21.  2007-02-22 14:31:13

    ***sad - dzięki:)

  • 0

    22. ~air  2007-02-22 16:16:41  host: m0b1b5e42.tmodns.net

    z betamaxow najlepszy jest voipdiscount. 10 euro co 4 miesiace daje 90 godzin bezplatnych rozmow. a srodki mozna wykorzystac na zestawianie polaczen przez directcall lub rozmowy na komorki w pl - 5 centow za minute. jak dla mnie (o ironio) skype OUT ;)

  • 0

    23. ~rollo  2007-02-22 17:34:26  host: wy03.dsk.uw.edu.pl

    ze tak powiem nieco z ogłada ! niegodziwcy !! dlaczego pomineli Polske skoro miala byc w ich zamierzeniach ? czyzby nie chcieli dawac broni do reki betamaxowi - poniewaz jestesmy w jego strefie free a skype napewnoby z taka stawka nie powalczylo !! strasznie to nie dosc ze drogie to jeszcze niepowazne !

  • 0

    24.  2007-02-22 17:37:32

    17,1 gr to przecież koszmarna cena!! W Polsce idiotów nie ma - dziwne pytanie stawiasz SirM ;-D

  • 0

    25. ~  2007-02-22 18:10:09  host: ahs210.internetdsl.tpnet.pl

    olek_skype: do VOIP używam FBF ATA i sobie chwalę. Skype u mnie zginął pod grubą warstwą kurzu :)

  • 0

    26.  2007-02-22 18:21:27

    25 dzięki:)

  • 0

    27. ~  2007-02-22 22:05:29  host: pl27.warszawa.sdi.tpnet.pl

    Ja tez już zrezygnowałem z Skype !

  • 0

    28.  2007-02-22 23:55:18

    uzywam sluchawka.pl i linuxfon.pl (ten 2 na razie w fazie testow)

  • 0

    29.  2007-03-04 18:56:01

    kurde bede musial wygadac kwote ze skype i przejśćna inny system:)

Dodaj swoją opinię