Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype Premium (prawie) przez rok za darmo

Skype Premium (prawie) przez rok za darmo

LuiN 18 Grudnia 2013 09:50

9 2
Skype rozdaje vouchery na roczną licencję na niemal pełne Skype Premium. Wystarczy podać adres e-mail i wprowadzić otrzymany kod.



Konto premium normalnie kosztuje 4,01 euro miesięcznie (z VAT). Względem standardowego konta różni się możliwością wykonywania grupowych rozmów wideo (do 10 użytkowników w tym samym czasie), udostępniania ekranu, brakiem reklam, obsługą klienta za pośrednictwem czatu na żywo i... rozmowami bez ograniczeń z wybranym krajem (min. polskie numery stacjonarne).

W ramach promocji otrzymujemy przez rok za darmo wszystkie wymienione wyżej funkcje, za wyjątkiem nielimitowanych połączeń z wybranym krajem. Aby otrzymać voucher wystarczy wpisać swój adres e-mail pod tym adresem.

Źródło tekstu: Skype, wł     

Dodaj do:

Tagi: skype

w sumie: 54
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2013-12-20 07:40:08

    Dzięki za kod, na stronie skype znalazłem że można wybrać miesięczny darmowy abonament na próbę, wtedy będą połączenia.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~bo to one  2013-12-20 13:42:38  host: dynamic-78-8-6-205.ssp.dialog.net.pl

    i nie przyszly maile. spadac z takimi lewymi newsami. ide pograc w minecrafta bo sie wkurzylam

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2013-12-20 15:46:07

    @41 news nie jest lewy, kody przychodziły

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~jaka  2013-12-20 17:58:17  host: host99-89-206-34.limes.com.pl

    dzisiaj otrzymałem kod, a zamówiłem pierwszego dnia kiedy pojawił się tu post

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44.  2013-12-20 20:00:11

    Też dzisiaj otrzymałem kod

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~Cieploh  2013-12-21 20:10:13  host: public-gprs461577.centertel.pl

    Dzis otrzymałem kod Start collaborating via Skype now Congratulations! You've subscribed to The Skype Collaboration Project. You're just three steps away from 12 months of free* group video calling 1. Go to skype.com/go/voucher 2. Enter your Skype Name and password 3. Enter voucher code below and click Redeem SKYPE-VUCX9-H8BCC-6AMVG-KYDJH Juz użyty nie zadziała ale podaje jak to wyglada .

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    47. ~Lozuj145  2013-12-22 18:33:55  host: public-gprs529709.centertel.pl

    czy ma ktoś zbędny kod ? Jeśli tak może ktoś podesłać skype : anzej2201

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    48. ~drozdzu12310  2013-12-22 20:11:53  host: ebr132.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jeśli ktoś by miał zbędny to prosiłbym o podesłanie na mail : drozdzus12310@wp.pl potrzebne by mi było bo muszę robic projekty grupowe a wideorozmowy grupowe są przydatne w takich momentach

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    49. ~Michaljm99  2013-12-22 21:45:46  host: 77-253-115-106.adsl.inetia.pl

    michaljm99@gmail.com

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    50.  2013-12-22 22:28:07

    Spokojnie do 48h przychodzą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    51.  2013-12-22 22:31:22

    @48 poszło.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    52.  2013-12-23 14:18:57

    ktoś jeszcze potrzebuje kod? mam kilka

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    53. ~MaryS  2013-12-23 21:59:26  host: 81.219.84.18

    Ja chetnie przygarne :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    54.  2013-12-25 13:54:18

    JA JUŻ DOSTAŁEM KOD :-) BYŁ W SPAMIE .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    55. ~robert  2013-12-26 13:23:56  host: host-94-78-162-252.dynamic.mm.pl

    czy dziła tez to w telefonie ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    56.  2013-12-26 13:54:46

    Gdzie mam wpisać ten e-mail na http://collaboration.skype.com/ ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    57.  2013-12-27 08:18:09

    @xperia ja chętnie przygarnę jeden jesli jeszcze masz :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    58. ~Borys  2013-12-27 21:18:22  host: n05-05-04.opera-mini.net

    Promocja już nie aktualna.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    59. ~sjagoda  2016-03-17 15:09:33  host: 36.71.244.180

    Wow, to ja będę korzystać bo biorę teraz lekcje w preply lekcje te nazywają się tak : „polski przez Skype - polski via Skype” więc super ze będzie to za darmo!! http://tlp.is/5de

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    60. ~sjagoda  2016-03-17 15:10:33  host: 36.71.244.180

    Wow, to ja będę korzystać bo biorę teraz lekcje w preply lekcje te nazywają się tak : „polski przez Skype - polski via Skype” więc super ze będzie to za darmo!! http://tlp.is/5de

Dodaj swoją opinię