Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype nie na sprzedaż

Skype nie na sprzedaż

WitekT 9 Sierpnia 2005 09:46

0 0

Skype jest najbardziej wartościowe wtedy, kiedy jest samodzielne - powiedział Timothy Draper, dyrektor zadządzający funduszem Draper Fisher Jurvetson po piątkowych doniesieniach mediów o próbie przejęcia firmy przez News Corp. Ruperta Murdocha.

O próbie przejęcia pisaliśmy w tej wiadomości.
Fundusz ma niecałe 20% udziałów w Skype. Skype ma doskonałą pozycję na rynku, staje się podstawową platformą komunikacji dla coraz większej rzeszy ludzi - dodał Draper. Niklas Zennstrom, twóra Skype, powiedział w maju, że nie planuje upublicznienia Skype ani jego sprzedaży w najbliższym czasie, jednak nie wykluczył tego w dalszej perspektywie.

Źródło tekstu: Reuters, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet