Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype na CES 2008

Skype na CES 2008

sirmark 7 Stycznia 2008 21:14

0 0

Na targach CES, Skype ogłosił wsparcie oprogramowaniem kolejnych bezprzewodowych urządzeń i akcesoriów.

Skype wspólnie z partnerami - producentami sprzętu oraz oprogramowania - pracuje nad możliwością używania Skype w jak największej liczbie urządzeń mobilnych korzystających z różnych sposobów łączenia się z Internetem. Najnowsze urządzenia bezprzewodowe oraz akcesoria prezentowane na targach CES 2008 i umożliwiające mobilne korzystanie ze Skype to między innymi:

3 skypephone 3 Skypephone - zaprezentowany wspólnie operatorem sieci komórkowych "3", dostępny w przystępnej cenie telefon komórkowy 3G. Pozwala na darmowe połączenia Skype-Skype oraz na czaty z wszystkimi użytkownikami Skype na całym świecie za jednym naciśnięciem guzika w komórce. 3 Skypephone dostępny jest w Australii, Austrii, Danii, Irlandii, Szwecji, Wielkiej Brytanii i Włoszech, a wkrótce także w Hong Kongu.

freetalk skype Freetalk Wireless Stereo Headset - to bezprzewodowe słuchawki stereo wykonane w nowej technologii AvneraAudio, dzięki której dźwięk w jakości CD jest dostępny bezprzewodowo, podobnie jak rozmowy przez Skype za ich pośrednictwem. Słuchawki oferują zasięg do 20 metrów oraz umożliwiają wykonywanie i odbieranie połączeń Skype z dala od komputera.
Mobilne urządzenia internetowe Intel (Mobile Internet Devices, MID) - użytkownicy ceniący sobie mobilność będą mogli wykonywać połączenia głosowe i wideo oraz korzystać z funkcji czatu za pośrednictwem ultralekkich i przenośnych komputerów zbudowanych w oparciu o procesory Intela. MID to nowa kategoria urządzeń przenośnych wyposażonych w WiMAX i wifi zaprezentowana przez Intel, dzięki czemu funkcje Skype będą dostępne także w otwartych sieciach bezprzewodowych.

nokia n810 Nokia N810 Internet Tablet - to najnowszy tablet internetowy firmy Nokia będący eleganckim, kieszonkowym urządzeniem z wysuwaną klawiatura i dostępem do wifi. Nokia N810 umożliwia połączenia za pośrednictwem Skype w każdym miejscu z dostępem do bezprzewodowego Internetu.

sony mylo mylo Communicator - Skype jest także przeinstalowany w osobistym komunikatorze mylo firmy Sony. Użytkownicy Skype mogą dzwonić i korzystać z czatów z innymi użytkownikami Skype za darmo, za pośrednictwem otwartych sieci wifi. Komunikator mylo umożliwia także wykonywanie połączeń SkypeOut i odbierane rozmów SkypeIn.

psp PlayStation Portable - dzięki prostej aktualizacji oprogramowania planowanej na koniec stycznia, użytkownicy PSP na całym świecie będą mogli cieszyć się darmowymi rozmowami z innymi użytkownikami Skype, a kupując kredyt SkypeOut dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe na całym świecie oraz odbierać rozmowy poprzez numer SkypeIn.

Źródło tekstu: Skype     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1. ~Templariusz  2008-01-07 21:51:44  host: staticline23090.toya.net.pl

  Pff... Nic ciekawego...

 • 0

  2. ~venro  2008-01-08 01:40:59  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

  Chwala sie dedykowanym przyciskiem w telefonie? A aplikacja dla sony psp to najwyzej jako news na skype.com sie nadaje.

 • 0

  3. ~  2008-01-08 09:03:01  host: ip-89-174-122-6.multimo.gtsenergis.pl

  Dlaczego nadal nie ma aplikacji pod Symbiany S60v3 Nokii (N95, E90) oraz UIQ (P1i itd.) ?

 • 0

  4.  2008-01-08 09:25:28

  może gadu gadu wpadnie na podobny pomysł i zaproponują jako mvno gadufon

 • 0

  5. ~maniek  2008-01-08 11:08:13  host: acwv111.neoplus.adsl.tpnet.pl

  gdyby nie fring, też nie mógłbym korzystać ze skype, są trochę do tyłu

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-73-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet