Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype może mieć problemy z używaniem nazwy w UE

Skype może mieć problemy z używaniem nazwy w UE

WitekT 12 Sierpnia 2010 09:53

0 0
Brytyjska grupa telewizyjna BSkyB podjęła kroki prawne przeciw właścicielom komunikatora Skype, twierdząc, że Sky jest nazwą zastrzeżoną - pisze Press.

Informacja o roszczeniach grupy należącej do Ruperta Murdocha została ujawniona w 250-stronicowym dokumencie opublikowanym w związku z planowanym wejściem Skype na giełdę. Sprawa dotyczy używania nazwy Skype na terenie Unii Europejskiej. Inne szczegóły postępowania nie zostały ujawnione.


Źródło tekstu: Press     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 1

    1. ~bzz  2010-08-12 10:04:49  host: korp14.avistamedia.pl

    Może niech FoxTv pozywa budowlańców za używanie terminu "House" w planach budowy.

  • 1

    3. ~zzz  2010-08-12 10:40:31  host: 77-253-146-137.adsl.inetia.pl

    niech nie sprowadzają tej hamerykańskiej zarazy z pozywaniem wszywstkich za wszystko do Europy...

  • 0

    4. ~xx  2010-08-12 10:56:24  host: t02-13.opera-mini.net

    Przecież to jest jakiś absurd.

  • 0

    5. ~nyczaj100  2010-08-12 11:24:04  host: chello087207116228.chello.pl

    Obudzili sie po latach uzywania nazwy Skype. Chyba zwariowali!

  • 0

    6. ~qvey  2010-08-12 11:42:58  host: nysar001-pokoj.dsl.opol.bdi.inetia.pl

    Ale czego się czepiacie? Mają prawo do nieba, gdyż jako pierwsi sobie je zastrzegli. Nikt nie ma prawa używania nieba w Europie za darmo. Wszystkie linie lotnicze w Europie płacą im za używanie nieba, to Skype też musi. Jak każdy, to każdy, bez wyjątków.

  • 0

    7. ~.  2010-08-12 11:56:33  host: 217.116.104.239

    Ciekawe czy literkę B też zastrzegli?

  • 0

    8. ~  2010-08-12 12:00:35  host: dgj155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Prawo patentowe i zastrzeganie nazw to moim zdaniem esencja debilizmu. Może niech opatentują kał i nie będę mógł załatwić swojej potrzeby bo będę produkować opatentowany produkt...

  • 0

    9. ~impassive  2010-08-12 13:50:15  host: chaos.tpnet.pl

    A co ma "sky" do "Skype"? Związek mniej więcej taki jak rumu z rumakiem.

  • 0

    10. ~  2010-08-12 14:52:19  host: gaja.tpnet.pl

    Arogancja i bezczelność w stylu Gazety Wyborczej! Ona też wszystkich o wszystko pozywa do sądu.

  • 0

    11. ~wojtekm  2010-08-12 16:00:13  host: cla12.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Piosenkarz Stachursky też może mieć problemy...

  • 0

    12. ~r  2010-08-12 18:34:04  host: user-188-33-99-243.play-internet.pl

    #10: pozywa i często wygrywa czego mieliśmy ostatnio przykład, że pewien pan miał bardzo kwaśną minę jak musiał wypełnić prawomocny wyrok sądu. A w powyższym wypadku to jakaś paranoja jest. Bo ja mam na nazwisko Kowalski i chyba zgłoszę pozew przeciw wszystkim kowalom. Niech mi bulą za każdy swój wyrób. Bo niby jakim prawem się ze mną nie działkują? ;-)

  • 0

    13. ~  2010-08-12 18:49:19  host: acpd76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co za barany i analfabeci, chyba nie rozróżniają słów. Jak na moje oko, 'skype' i 'sky' to dwa różne słowa, no ale może mi się tylko wydaje. Po prostu paranoja...

  • 0

    14. ~klimass  2010-08-12 20:09:44  host: 193.201.36.38

    hieny chca sie nachapac...

  • 0

    15. ~  2010-08-12 22:53:01  host: gaja.tpnet.pl

    @12: Właśnie to, że wygrywa, najdobitniej świadczy o tym, że Białoruś w porównaniu z Polska może być uważana za kraj demokratyczny i sprawiedliwy. Bo czymże różni się zniszczenie finansowe Andżeliki Borys przez sąd białoruski od wyroku sądowego w sprawie GW kontra Kurski?

  • 0

    16. ~  2010-08-15 16:51:53  host: p20-11.opera-mini.net

    Tym ze kurski sklamal a ze nie chcial podporzadkowac sie prawu to zostal slusznie ukarany. przynajmniej nie bedzie lamac przepisow kodeksu drogowego ...

  • 0

    17. ~  2010-08-18 17:30:11  host: chaos.tpnet.pl

    Widzę, że na tym portalu tylko zwolennicy PO mogą swobodnie publikować swoje komentarze, a wypowiedzi zwolenników PiS są poddawane ostrej cenzurze i usuwane! Pozostawiono nieprawdziwą wypowiedź o tym, jakoby Kurski skłamał, a usunięto link do filmu, który wyjaśniał kulisy sprawy.

Dodaj swoją opinię