Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype ma 100 mln użytkowników

Skype ma 100 mln użytkowników

WitekT 2 Maja 2006 10:52

0 0

W piątek w Szwecji ogłoszono, że Skype ma już ponad 100 milionów zarejestrowanych użytkowników.

Firma z siedzibą w Luksemburgu miała około 54 milionów użytkowników kiedy została kupiona we wrześniu przez eBay.

Liczba osób, która korzysta ze Skype może być dużo większa niż liczba osób zarejestrowanych. Piątkowego poranka zalogowanych było 5,9 miliona osób.
Przekroczenie liczby 100 milionów użytkowników na całym świecie, w tak krótkim czasie świadczy o tym jak wiele osób uwielbia prostotę darmowych połączeń Skype - mówi Michał Kostrzewa, przedstawiciel Skype w Polsce.

Jesteśmy wdzięczni wszystkim użytkownikom Skype za uświadomienie nam, że Skyp to kamień milowy technologii połączeń głosowych i video przez Internet, będziemy się starać rozwijać i dorastać razem z nimi - powiedział Niklas Zenstrom, współzałożyciel Skype.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2006-05-02 12:37:10  host: 82.139.59.155

    Komputer zombi - takie są wszystkie kompy z zainstalowanym Skype. To niesamowity sukces twórców Kazzy. Cóż za moc drzemie w tych komuterach aż strach pomyśleć, np. o ataku na komputery rządowe amerykanów ;) Zamknięte standardy nie są dobre. Może google talk oparte na otwartych standardach troszkę bardziej się rozpowszechni... poczekamy, zobaczymy // mobiKAR.net - mobilne KARAOKE na komórkę

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet