Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype i e-Plus czyli VoIP w komórce

Skype i e-Plus czyli VoIP w komórce

WitekT 2 Września 2005 09:10

0 0
Niemiecka sieć komórkowa e-Plus pozyskała na partnera Skype. To pierwszy i na razie jedyny partner tej sieci w zakresie dostaw usług VoIP.

Prawie 10 mln abonentów e-Plus od października będzie mogło korzystać z połączeń do Skype z własnego telefonu. Dostarczone oprogramowanie działa na razie tylko z telefonami marki Motorola, ale w przyszłości przewidywane są wersje dla telefonów innych producentów.

Wraz z oprogramowaniem dostępna jest specjalna taryfa za 39,90 euro, która pozwala na nielimitowaną transmisję danych.


Źródło tekstu: aviaa.com, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~marekg  2005-09-02 09:54:24  host: 213.199.198.110

    To jest właśnie Coca-Cola !

  • 0

    2.  2005-09-02 12:17:19

    Po co blokować nowe technologie jak można w tym uczestniczyć i jeszcze na tym zarabiać. Dobra decyzja. Szkoda że nasi operatorzy nie są tak otwarci na świat.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet