Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype i czat w Netii

Skype i czat w Netii

WitekT 25 Maja 2010 14:25

0 0

Netia uruchamia dwa nowe kanały komunikacji z klientami - poprzez Skype i czat. Jak zapewnia operator, to pierwsze z całego szeregu planowanych nowinek i usprawnień.

Skype jest w pełni zintegrowany z naszą infolinią. Dzięki niemu - bez korzystania z telefonu - można się łączyć z Biurem Obsługi Klienta (zarówno z obsługą jak i telesprzedażą). Połączenia przez Skype trafiają do Biura Obsługi Klienta tak jak połączenia ze zwykłych telefonów i są odbierane w trybie 24/7 - pisze na blogu Netii Renata Filipek-Baryłowska, dyrektor ds. obsługi klienta.

Login BOK-u Netii na Skype to infonetia.




Czat można znaleźć na stronach ofertowych (sprzedażowych) na netia.pl oraz w zakładce Faktury w serwisie Netia on-line. Usługa działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-21.

Na razie chat jest wdrożony na okres testowy (3 miesiące), podczas których zbierzemy doświadczenia, sprawdzimy, czy taka forma kontaktu jest dobrze odbierana - pisze Filipek-Baryłowska.

Źródło tekstu: blog.netia.pl     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    13. ~zka  2010-05-25 15:27:19  host: cc.azsoft.pl

    @11 wcale nie jestem negatywnie nastawiony tylko powiedzmy że miałem styczność więc mogę powiedzieć troche więcej powiedzmy od strony kuchni LOL... ;p

  • 0

    14. ~DNS 89'  2010-05-25 15:30:04  host: cc.azsoft.pl

    Hmm od strony kuchni powiadasz... To co tam spalono na ruszcie ?? ... Opowiadaj... może ludzie przeczytają coś ciekawego na temat.. Netii...:D:D

  • 0

    15. ~  2010-05-25 15:36:20  host: nat3-83.ghnet.pl

    @DNs 89' jesli @zka pracowal dla Netii to MOZE ma cos ciekawego do powiedzenia/napsiania. Sam pracowalem dla Play i wiem ze od strony pracownika Play wyglada inaczej niz od strony klienta. Tak zreszta jest wszedzie i kazda firma ma jakies 'brudy' i 'grzeszki'...przyklad? wpisz sobie w google 'kafeteria empik' i poczytaj (najlepiej od poczatku;)

  • 0

    16. ~DNS 89'  2010-05-25 15:42:54  host: cc.azsoft.pl

    Poczytam .... thx zobaczymy co tam robiono... powiem ci że sam pracowałem w PLAY-u i jakoś nie robiliśmy ludzi w murzyna no chyba że dostał koma w innym kolorze niż chciał...ale to były sporadyczne problemy... a tak było wszystko oka... xD

  • 0

    17. ~zka  2010-05-25 15:49:12  host: cc.azsoft.pl

    @15 mi nie chodzi o brudy netii bo są nie do wyprania haha :) chodzi mi po prostu o to że oszukują jak tylko mogą ale to już nie mój problem...

  • 0

    18. ~DNS 89'  2010-05-25 15:57:05  host: cc.azsoft.pl

    Koleżanko z pracy o pseudonimie "Słodka" zamiast siedzieć przez 5 min na telepolisie zacznij się bawić... hahah a nie czytaj mojej skromnej osoby i patrz z byka... ;p Pozdrawiam...

  • 0

    19.  2010-05-25 17:33:30

    Ja nacialem się na tp i nie marudze przy każdym newsie.

  • 0

    20. ~  2010-05-25 17:35:26  host: nat3-83.ghnet.pl

    @DNS 89' nie mowie o robieniu ludzi w 'murzyna' bo na to nikt pracujacy w moim pkt sobie nie pozwolil (bylismy z klientami szczerzy). Ale jak pracowales to sam wiesz jak bylo i watpie ze wszystko Ci sei podobalo..

  • 0

    21. ~z  2010-05-25 17:48:12  host: 77-255-29-59.adsl.inetia.pl

    Pochwalam, pochwalam, tylko, złośliwie pisząc - jak ja zadzwonię jak mi net nie będzie działał ;-)? Więcej kanałów komunikacji to zawsze plus. Neozdrada teraz ponoć nawet za zgłaszanie awarii karze dzwonić na 801 - 35gr za połączenie. Nie pamietam jak jest w Netii - dawno nie dzwoiłem w tej sprawie ;-), ale jest alternatywa stacjonarnego, więc można 'darmowe' minuty wykorzystać.

  • 0

    22. ~z  2010-05-25 17:49:32  host: 77-255-29-59.adsl.inetia.pl

    kolega azsoft.pl to nie pierwszy raz coś negatywnego bełkocze o Netii. Firma święta nie jest, sam mam wiele zastrzeżeń, ale pamiętam z innych tematów (po charakterystycznym hoście) że oskarżenia rzucał na lewo i prawo bez większych podstaw.

  • 0

    23. ~bzz  2010-05-25 18:00:19  host: korp14.avistamedia.pl

    6 - jesteś *** skoro znasz wszystkich; a jeśli wypowiadasz się w oparciu o kilku pracowników - jesteś dla mnie zerem. Bo nienawidzę generalizowania. Moja dziewczyna ma neta i tel z netii i powiem szczerze - super obsługa. Był problem, naprawili, a za kilka dni zadzwonili z pytaniem czy wszystko działa, czy nie mamy zastrzeżenia do usługi. Pełna kultura. Sądzę, że to kwestia podejścia do człowieka, bo skoro traktujesz konsultantów/ serwisantów jak *** czy *** konieczne nie dziw się, że oni będą traktować tak Ciebie.

  • 0

    24. ~mariusz  2010-05-25 18:10:56  host: 86-41-n1.aster.pl

    spoko rozwiazanie zobacztymy jak to bedzie dzialac, mysle ze netii przyda sie taka forma komunikacji z klientem

  • 0

    25. ~Pedros  2010-05-25 23:02:07  host: 178-36-149-127.adsl.inetia.pl

    @23 swiete słowa :)

  • 0

    26. ~Pinok  2010-05-26 08:13:37  host: 80.249.4.154

    Co z tego że otwierają nowe kanały łączności jak nie podnoszą słuchawki na infolinii. Dzwoniłem wiele razy chcąc założyć WiMaxa i NIE UDAŁO MI SIĘ NAWET DODZWONIĆ żeby zamówic usługę. To co byłoby jakbym miał jakieś problemy techniczne. ŚMIECH !!!

  • 0

    27. ~DNS 89'  2010-05-26 10:37:52  host: cc.azsoft.pl

    Bo wiem co się działo w Neti...xD a szczególności jaką mieli fantastyczną baze danych...była tak elektroniczna...że tylko im po zazdrościć....xd

  • 0

    28. ~lol  2010-11-20 14:08:37  host: chello089072151103.chello.pl

    wogole nie dziala przez skype!!! nikt nie odbiera!

  • 0

    29. ~prrr  2011-04-26 16:00:01  host: affa21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Netia dobra dopóki nie będziesz miał problemów jak zamówisz :)

  • 0

    30. ~aaa  2015-04-16 16:36:36  host: 77-253-41-90.adsl.inetia.pl

    Jakie Skype już dawno nie działa!!!! Zadzwonić można z telefonu na infolinię i płacicć lub wypełnić formularz i czekać sobie aż litościwie odpowiedzą. Firma która udostępnia internet a przez internet nie można do nich zadzwonić całkiem jak orange.

  • 0

    31. ~gorgo  2015-04-16 22:22:23  host: afcb129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a moim zdaniem netia jest świetna i co chwila zaskakuje dobrymi ofertami np. gigakablówką jest najansza na rynku i to sie liczy za netia i tv place 40 zl dla mnie to wazne bo reszta zostaje na inne rzeczy

  • 0

    32. ~Huston  2015-05-26 21:19:43  host: host-37-190-155-36.dynamic.mm.pl

    nieźle.. a ja podzielam zdanie gorgo, gotówka zostaje w kieszeni więc jest za co chwalić. netia z gigakablówka namówiła i mnie ;)

Dodaj swoją opinię