Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype do eksperta

Skype do eksperta

WitekT 20 Sierpnia 2009 16:38

0 0
W jesiennej edycji Milionerów znika jedno z kół ratunkowych - Telefon do przyjaciela. Jego miejsce zajmie Telefon do eksperta.

Z wybranym ekspertem (wśród nich są: Kazimiera Szczuka, Piotr Gąsowski, Michał Ogórek oraz polonista prof. Andrzej Fabianowski), gracz będzie łączył się za pomocą Skype'a.


Źródło tekstu: share.skype.com     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1. ~raptoos  2009-08-20 16:39:05  host: anc250.internetdsl.tpnet.pl

    A jak ekspert bedzie sie mylil?

  • 0

    2. ~  2009-08-20 16:50:26  host: 212.160.172.70

    oni od tego beda zeby tak latwo nie wygrac.

  • 0

    3. ~  2009-08-20 16:59:07  host: 212.160.172.70

    Piotr Gąsowski ekspertem?Ha ha ha ja bym podziekował za takiego eksperta

  • 0

    4. ~pietruszka  2009-08-20 17:29:27  host: rea.ipt.com.pl

    szczuka to wszystko będzie wiedziała - to najlepszy polski mózg ale teraz będzie śmiechu w tych milionerach jak Ci eksperci będą się udzielać - pewno wszyscy będą zwracać się do profesora

  • 0

    5. ~  2009-08-20 19:01:39  host: 188.33.17.161

    Ja tam widze tylko jednego eksperta_ poloniste

  • 0

    6. ~  2009-08-20 19:03:03  host: v01-04.opera-mini.net

    Przez ten czas bedzie -halo halo slyszy mnie pan? Halo halo i tak minie czas

  • 0

    7.  2009-08-20 21:17:55

    A dla mnie jakość Voipów pozostawia wiele do życzenia. Dzisiaj np. wszystkie Tlenofony rano leżały. Leżały jak trupy, numery TP działały bez zarzutów:)

  • 0

    8.  2009-08-20 21:23:46

    Ja tam tlenofona tylko sporadycznie uzywam... Jak na razie nie planuje przenosić numeru z TP, bo często się zdarza ze cały dzien nie moze sie zarejestrować...

  • 0

    9. ~  2009-08-20 21:24:18  host: ip-89-174-121-197.multimo.pl

    A Ogórek to ekspert od czego, od "antysemityzmu" i "gejów"?

  • 0

    10. ~Skype  2009-08-20 22:06:04  host: 188.33.126.34

    Skype zapłącił TV, ale jak to ogłosić, skoro do tej pory, po prostu się łączył, jakiś nawiedzenieć uatrakcyjnia coś na siłę, nie przyjmą się raczej Ci ex Perci, ale Skype pozostanie ;)

  • 0

    11.  2009-08-21 13:58:51

    @10 skype nie musial nikomu placic ;) juz od bardzo dlugiego czasu jest lokalna wersja tego komunikatora pod nazwa onet skype, a onet i tvn na ktorym leca milionerzy to przeciez ta sama grupa ;)

  • 0

    12.  2009-08-23 06:40:05

    Mam nadzieję, że Szczuka zostanie ośmieszona za to jak sama, znając odpowiedzi na pytania, traktowała uczestników programów.

Dodaj swoją opinię