Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skype dla Windows Phone 8 z połączeniami wideo jakości HD

Skype dla Windows Phone 8 z połączeniami wideo jakości HD

LuiN 21 Marca 2013 00:28

1 0

skype wp hd Pojawiła się nowa wersja aplikacji Skype dla Windows Phone 8, obsługująca rozmowy wideo jakości HD (720p).

Windows Phone 8 jest pierwszą mobilną platformą dla której Skype uruchomił możliwość wykonywania połączeń wideo jakości HD. W komunikacie producenta aplikacji pojawia się informacja, że najwyższa jakość rozmów wideo zarezerwowana jest dla urządzeń z górnej półki (takich jak Nokia Lumia 920, HTC Windows Phone 8X i Samsung Ativ), natomiast posiadacze tańszych smartfonów zadowolić będą musieli się rozdzielczością VGA.
W poziomym układzie aplikacji możliwe jest swobodne przełączanie się między przednią i tylną kamerką telefonu w czasie trwania rozmowy. Przy okazji program zyskał większą integrację z systemem i od teraz połączenia przez Skype wykonywać bezpośrednio z książki telefonicznej, bez konieczności uprzedniego uruchamiania Skype'a.

Źródło tekstu: Skype, wł     

Dodaj do:

Tagi: skype | windows phone 8

w sumie: 2
 • 1

  1. ~skalarek  2013-03-21 01:34:15  host: 89.191.147.125

  Microsoft jako właściciel skype ma dar przekonywania :D

 • 0

  2. ~X  2013-03-21 10:07:42  host: host-89-167-22-24.nplay.net.pl

  A czy istnieje możliwość wyłaczenia skype`a http://www.telepolis.pl/gfx/btn-logowanie.pngaby użytkownik nie był cały czas zalogowany?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-229-109.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki jest Twój ulubiony gatunek gier mobilnych?

Harry Potter: Hogwarts Mystery zadebiutuje wiosną

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet