Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skyfire dostępny dla wszystkich

Skyfire dostępny dla wszystkich

Q! 26 Listopada 2008 15:39

0 0

Firma Skyfire udostępniła właśnie wszystkim zainteresowanym swój flagowy produkt, czyli przeglądarkę przeznaczona dla urządzeń mobilnych. Udostępniona wersja jest dokładnie tą samą wersją, która do tej pory była dostępna tylko dla mieszkańców USA i Kanady. Aby ją pobrać, w przeglądarce telefonu należy wpisać adres get.skyfire.com.

Skyfire obsługuje animacje Flash, technologię Ajax, odtwarza pliki programów Quicktime i Windows Media, a więc będzie w stanie obsłużyć strony bogate w elementy multimedialne. Firma zaznaczyła, że jej przeglądarka ma mieć takie same możliwości, jak większość podobnych produktów przeznaczonych na komputery stacjonarne. Odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, przeglądarka zawiera pasek wyszukiwania Super Bar, który służy nie tylko do wpisywania adresów, ale także jako wyszukiwarka treści.

  Możliwości przeglądarki są ogromne i jak do tej pory niedostępne dla produktów konkurencji. Na przykład przeglądarka zainstalowana w iPhonie nie obsługuje Flasha 9 czy ogólnie stron napisanych we Flashu. Co więcej, Skyfire jest również przystosowany do odtwarzania animacji w technologii Silverlight, promowanego przez Microsoft odpowiednika Flasha.




  Nowa wersja Skyfire'a ma oferować również takie możliwości, jak lepszą jakość wyświetlanego wideo, szybsze uruchamianie, automatyczne ponowne łączenie oraz udoskonalone skalowanie stron, pobieranie plików i innych treści ze strony czy bezpośrednie wprowadzanie danych do pól tekstowych.

  Producent zapewnia, że jego przeglądarka będzie kompatybilna z wszystkimi dostępnymi obecnie w Internecie treściami, oferując przy tym taką samą szybkość działania, jak w przypadku normalnych, komputerowych przeglądarek.

  Przeglądarka Skyfire dostępna jest do bezpłatnego pobrania dla systemów Windows Mobile 5/6 oraz Symbian S60. Aby ją pobrać, w przeglądarce zainstalowanej w telefonie należy wpisać adres get.skyfire.com.

Źródło tekstu: Skyfire, wł     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~Raf  2008-11-26 16:02:40  host: fgl138.internetdsl.tpnet.pl

    No całkiem nieźle to chodzi, jestem mile zaskoczony

  • 0

    4. ~  2008-11-26 16:18:20  host: inet20909nc-2.eranet.pl

    mam już od dawna... Jest ok.

  • 0

    5. ~ggrree  2008-11-26 16:20:41  host: charlie-masq.media4.pl

    podstawowa cecha skyfire to mozliwosc otwierania flash, czyli umozliwia ogladanie filmow na youtube

  • 0

    6. ~ggrr  2008-11-26 16:21:53  host: charlie-masq.media4.pl

    obsluguje rozrzielczosc 320x240 na pocketach na sprzecie 640x480 i wyzszej nie dziala niestety

  • 0

    7. ~  2008-11-26 16:30:19  host: 77-254-203-21.adsl.inetia.pl

    Sorry za offtopa - szukam stronki, na której można zmierzyć parametry łącza internetowego - ale za pomocą przeglądarki w komórce - kilka lat temu znalazłem taką stronkę, gdzie wybierając parametry łącza, można było wybrać min gprs/edge. Niestety zapomniałem, jaki to był adres. Wiem, że mogę użyć telefonu jako modemu, ale nie mam możliwości podłączenia go do kompa. Z góry dziękuję.

  • 0

    8.  2008-11-26 16:42:17

    poprzednia wersja dzialalnazewnetrznym wyswietlaczu wnoki e90 , a teraz przy probie instalacjitej nowej nawet nie chce sie zainstalwoac bo juz od razy wyje ze ekran jest nie ten , ogolnie przegladarka wypasna niechtylko sie pojawi wersja finalna to bedzie cos rewolucyjnego

  • 0

    9. ~szalony  2008-11-26 16:47:54  host: 207.211.82.6

    Teraz z niej pisze , dziala po proxy wiec amerykance na sledza, u mnie na n78 jakos muli i jednak opera mobile lepiej mi pasuje . Czy mozna w tej przegldarce ustawi tryb fit to screen ?

  • 0

    10. ~szalony  2008-11-26 16:51:16  host: 207.211.82.6

    Teraz z niej pisze , dziala po proxy wiec amerykance na sledza, u mnie na n78 jakos muli i jednak opera mobile lepiej mi pasuje . Czy mozna w tej przegldarce ustawi tryb fit to screen ? A ju| mam 6 :) Ale tnie si u mnie i czy mo|na przewijac strony klawiszami numerzcymymi ? Bo jak nie to tragedia.

  • 0

    11. ~:))  2008-11-26 16:57:00  host: chello084010144209.chello.pl

    muszę stwierdzić, ze mentalność Amerykanów jest przedpotopowa - tak kiedyś było z przeglądarkami - lepsze wersje dla USA i Kanady (psim swędem), gorsze dla reszty świata - powinniśmy BOJKOTOWAĆ produkty z USA

  • 0

    12. ~  2008-11-26 16:59:01  host: apn-77-113-89-3.gprs.plus.pl

    Szalony to znów ja teraz z Opery Mobile . Jednak narazie ten Skyfire to jednak Beta i wciąż straszna , pełno błędów i to proxy nawet źle nasze znaki narodowe daje . Używałem Opery Mobile 9,5 na omni i to także była pomyłka. Te same operacje co na 9,5 w windzie na symbianie wersja 8,65 zrobię 3 razy szybciej :)

  • 0

    13. ~auris  2008-11-26 17:52:18  host: inet20909nb-0.eranet.pl

    *7-spróbuj na www.dslreports.com/mspeed

  • 0

    14.  2008-11-26 17:54:24

    ***spoxx mi dziala na e90 , choc slowo "dziala" nie jest wlasciwym okresleniem... Sprawdzilem na e71 , na razie jest wielka kupa , nie owijajac w bawelne , duzo jeszcze maja do zrobienia.

  • 0

    15.  2008-11-26 17:59:10

    Predkosc moza sprawdzic tez na twojeip.wp.pl , przynajmniej na/przez Safari w Nokii.

  • 0

    16. ~fre  2008-11-26 18:30:07  host: terminal-4-221.retsat1.com.pl

    a czy mozna uruchomic to jakoś na pc? :)

  • 0

    17.  2008-11-26 18:51:34

    Czy można dostac instalkę na jakiejś NORMALNEJ stronie, bo bobieranie ze strony firmowej oczywiście mi nie działa... w telefonie też... Próba połączenia z nieznanym serwerem, co za żenada....

  • 0

    18.  2008-11-26 19:02:28

    u mnie na e71 przez wifi wyswietla sie, ze nie mozna polaczyc z brama internetowa choc telepolis smiga...

  • 0

    19.  2008-11-26 22:07:05

    U mnie na e51 Skyfire śmiga nie najgorzej od kilku tygodni. Znacznie wolniej niż na Mini Operze ale youtube doskonale odtwarza. Jakość wyświetlanego tekstu czy też grafiki to więcej niż zachwyt. Mają jednak jeszcze sporo do zrobienia może wtedy będzie to naprawdę świetna przegladarka na telefony.

  • 0

    20. ~:))  2008-11-26 23:18:17  host: chello084010144209.chello.pl

    co do sprawdzania prędkości - na wp jest tylko w jedną stronę - o wiele lepiej robić to na: http://myspeed.visualware.com/voip/index.html są tam różne opcje, choć nie wiem czy specjalnie dla komórek - ale na komputer na pewno

  • 0

    21. ~Michał G.  2008-11-27 16:19:23  host: aasx8.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ta przeglądarka nie przebije raczej Opery mini, która jest też dostępna również dla telefonów z javą. W obecnej wersji i dostępności jest raczej bawidełkiem dla biznesmenów niż normalnych użytkowników.

  • 0

    22. ~  2008-11-30 15:49:21  host: dny59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dla znawcy: http://get.skyfire.com/index/not-phone

Dodaj swoją opinię