Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SkyCash z biletami miejskimi w Krakowie

SkyCash z biletami miejskimi w Krakowie

sirmark 3 Października 2013 10:25

0 0

skycash krakow Za pomocą SkyCash można już kupować bilety komunikacji miejskiej w pięciu największych pod względem liczby ludności aglomeracjach Polski. Do korzystających już z rozwiązania Poznania, Łodzi, Wrocławia i Warszawy dołączył właśnie Kraków.

W Krakowie za pomocą aplikacji można kupować bilety jednoprzejazdowe, czasowe oraz krótkookresowe, w tym również 7-dniowe, grupowe i rodzinne.
Bilety komunikacji miejskiej to już kolejna usługa SkyCash dostępna w Krakowie. Korzystając z aplikacji można też kupować bilety do Multikina, a od początku roku regulować należność za postój w strefach płatnego parkowania.

Źródło tekstu: SkyCash     

Dodaj do:

Tagi: kraków | skycash

w sumie: 2
  • 0

    1. ~Xavi  2013-10-03 11:11:08  host: host-89-167-5-154.nplay.net.pl

    Fajnie że się rozwijają, korzystam często i wszystko gra. Ostatnio pojawił się mobilet na WP ale SC jest jednak moim zdaniem lepszy.

  • 0

    2. ~olaola  2013-10-03 11:32:28  host: ip-91.220.238.40.breubezpieczenia.pl

    Używam w SKM w Trójmieście, kilka razy uratował mi tyłek jak do biletomatu lub kasy była kolejka a pociąg podjeżdżał na peron.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-216-155.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet