Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości SkyCash i Transportoid rozszerzają współpracę

SkyCash i Transportoid rozszerzają współpracę

LuiN 5 Czerwca 2012 10:03

0 0

Dzięki współpracy ze SkyCash, mobilny rozkład jazdy Transportoid pozwala na wygodny zakup biletów komunikacji miejskiej bezpośrednio z poziomu aplikacji.

Do objętego już rozwiązaniem Wrocławia dołączyły kolejne miasta, w których akceptowane są płatności SkyCash, w tym m.in. Warszawa, Łódź i Lublin.

Od kwietnia br. z wygodnego sposobu kupowania biletów bezpośrednio z poziomu Transportoid mogą korzystać mieszkańcy Wrocławia. Wraz z wydaniem najnowszej wersji aplikacji rozwiązanie stało się dostępne także w pozostałych miastach obsługiwanych przez system płatności mobinych SkyCash: Białej Podlaskiej, Bydgoszczy, Inowrocławiu, Łodzi, Lublinie, Radomiu, Rzeszowie, Stalowej Woli i Warszawie.
Usługa działa na każdym telefonie z systemem Android i mogą z niej korzystać wszystkie osoby zarejestrowane w SkyCash.

Żeby dokonać zakupu, wystarczy wybrać miasto i rodzaj biletu. Po wykonaniu tych czynności użytkownik zostanie automatycznie przekierowany do SkyCash, ale następuje to wyłącznie w celu finalizacji zakupu. Aby okazać bilet do kontroli również nie trzeba opuszczać aplikacji Transportoid.

Poza możliwością kupowania biletów komunikacji miejskiej SkyCash pozwala też na przesyłanie pieniędzy pomiędzy użytkownikami systemu, doładowania telefonów na kartę, wypłaty środków z bankomatów bez użycia karty czy płatności w Internecie. Najnowszą funkcjonalnością platformy jest możliwość płacenia komórką za bilety do kina.

Źródło tekstu: SkyCash     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    2. ~  2012-06-05 10:37:30  host: d116-189.icpnet.pl

    Tylko ze przesylanie kasy w SkyCash kosztuje - warto o tym rzetenie wspomniec. Na skycash chyba tez nie mozna wplacic kasy bezplatnie kart kredytowa. Troch lipa SC

  • 0

    3. ~korpi  2012-06-05 16:00:42  host: 87-207-114-220.dynamic.chello.pl

    Powinno być tak że zabiera z konta od razu tyle ile kosztuje bilet i koniec.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-241-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.