Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Sky w Play?

Sky w Play?

sirmark 13 Czerwca 2008 18:43

0 0
play skyPlay w przyszłym tygodniu zamierza wprowadzić... coś.

Pytanie - zagadka. Co oznacza ten obrazek umieszczony przez Marcina Gruszkę na jego blogu?


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 117
  • 0

    98. ~mimi  2008-06-16 14:45:16  host: 193.120.116.178

    rewolucja? Hehe, smieszni jestescie dzieci gruszki. Tak jak rewolucja mialy byc nowe abonamenty i co, d***. Na internet to sie nie grzejcie bo termin na odpalenie go jest zdeczka na pozniej. Wiec pozostaje roaming, np. w samolotach lub inny chlam.

  • 0

    99. ~  2008-06-17 01:16:39  host: inet20909na-3.eranet.pl

    To jest oferta bezprzewodowego internetu proste!

  • 0

    100. ~max  2008-06-18 19:34:29  host: gaja.tpnet.pl

    to internet w Play.

  • 0

    101. ~mich  2008-06-19 10:16:13  host: fut110.elbest.pl

    niestety ofert na internet nie ma:( Play pozyskał 1,1 miliarda Euro na finansowanie budowy sieci 3,5 G oraz rozwój usług w technologii HSDPA 75% Polski ma mieć w najbliższym czasie dostęp do sieci 3,5 G . Play planuje stworzyć miejsca pracy przez Polacy zaczną wracać z Angli

  • 0

    102. ~  2008-06-19 10:31:03  host: inet20908na-0.eranet.pl

    tak, a co na blogu gruszki robi zdanie z 1 wieczorem - "modemy już gotowe do dziennikarskich testów ;-) "

  • 0

    103. ~Gal  2008-06-19 11:52:47  host: hff170.internetdsl.tpnet.pl

    102 - Gruszka bredzi, zeby nie nazwac tego ostrzej.

  • 0

    104. ~denis  2008-06-19 19:48:49  host: nat.mtk-tv.pl

    #98 mimi nie znając oferty już oceniasz że to będzie chłam...ciekawe podejście,a tak na marginesie kogo nazywasz dziećmi gruszki ,bo nie rozumiem...a Ty czyim jesteś dzieckiem buraka? kartofla?

  • 0

    105. ~robson  2008-06-19 21:55:11  host: akm37.internetdsl.tpnet.pl

    chodzi o to, że Play da internet bez limitu przesłanych danych

  • 0

    106.  2008-06-19 22:52:53

    No i co z tym Sky??? Tydzien sie konczy i dupa blada!

  • 0

    107. ~Pawcio  2008-06-20 07:25:30  host: qubusfw.qubushotel.com

    Moi drodzy. Wczoraj była konferencja prasowa P4, na której jedynie poinformowano iż pozyskano dużą kwotę na inwestycję w sieć. A co do oferty internetu...hmm...cytuje:"Już pod koniec tego roku z szybkiego dostępu do internetu w tej sieci będzie mogło skorzystać ok. 40 proc. Polaków. Wtedy też w sprzedaży pojawią się modemy umożliwiające skorzystanie z usługi." Sami sobie odpowiedzcie kiedy pojawi się oferta internetu.

  • 0

    108. ~sigma  2008-06-20 09:57:13  host: nat-tor2.aster.pl

    Ja stawiam na to że wprowadzili, że się przeprowadzili w nowe miejsce i Rzecznik się tym zachwycił....

  • 0

    109. ~fg  2008-06-20 13:48:29  host: gru18.internetdsl.tpnet.pl

    @108 - ale smieszne, łohohoho, jestes centralnie master of sarkazm

  • 0

    110. ~klient  2008-06-20 21:10:44  host: 77-253-250-87.adsl.inetia.pl

    niestety mam abonament w Play od grudnia-wziołem na firmę.Czekam z utęsknieniem na koniec umowy.Dziadostwo-obsługa klinta żałosna.Jeszcze kazali płacić za połączenie do e-bok.Dobrałem teefony w innej sieci może deko drożej,ale lepsza obsługa. Nie polecam tej sieci.

  • 0

    111. ~venro  2008-06-21 18:14:51  host: acbw20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Tydzien mija. I po co projektowali ta ulotke? :P

  • 0

    112. ~chmura  2008-06-22 00:49:51  host: chmura.netburg.pl

    110: Zamknij lepiej ta firme, a slownik ort. otworz :). "Wziołem". A to, ze kazali placic za e-bok to straszne, przeciez we wszystkich innych polskich sieciach oplaty nie ma :). Przeciez w cenniku uslug, ktory otrzymales nawet slowa o oplacie nie bylo :). Czymze Ci podpadli podli "plejowcy", ze zdecydowales sie wysuplac dodatkowe grosiwo? Wiesz, moze po prostu nie rozumiesz co sie do Ciebie mowi i stad jakies nieporozumienia z obsluga Play. Wystarczy zerknac jak komentujesz newsa "sky w Play". Ludzie sie zastanawiaja, dyskutuja czym moze byc ta nowosc w Play, a Ty jedziesz z negatywnym pijarem blablabla Play jest zly. Zeby nie bylo, ze nie na temat. Bardzo fajnie, jesli Play wprowadzi internet bez limitow, a wierze, ze to zrobia. Dlaczego? Jeli chodzi o gsm, to weszli na rynek zdominowany przez konkurencje, wiec jedyne co im pozostalo, to szukac luki tam, gdzie konkurencji nie ma, badz jest ale ich nie wyprzedza tak znaczaco. A konkurencja jesli chodzi o mobilny internet nie jest tak daleko z przodu. I tu P4 bedzie probowalo powalczyc o klienta. Daj Boze, zeby sie udalo, zwlaszcza, ze z moich informacji wynika, ze w Europie nikt jeszcze nie oferuje mobilnego netu bez limitu w cenie ponizej 50E.

  • 0

    113. ~ubot  2008-06-22 11:57:54  host: 83.225.90.181

    Mogliby zrobić tak, jak jest np. we Włoszech w Vodafone. Abonament na internet wynosi 30euro miesięcznie, w zamian dostaje się 100 godzin miesięcznie + weekendy bez ograniczneń. Oczywiście jak na polskie warunki cena powinna być niższa 60-80zł. W sumie to jednak takich cudów nie ma się co spodziewać, wyjdzie jak zawsze.

  • 0

    114. ~meecoway  2008-06-22 15:02:49  host: apn-77-114-234-170.gprs.plus.pl

    bezprzewodowy dostep do intenetu na zasadzie i-plusa czy tez blueconnect bedzie mniej wiecej za 2 m-ce.przy podpisywaniu umowy w play tak sprzedawca powiedzial

  • 0

    115.  2008-06-23 11:12:00

    Pozwolę sobie zacytować kolegę z innego forum "u Playa to nie przeszło z powodu tragicznej przepustowości ich szkieletu - często ich nodeB mają łącza 2 Mbit/s dzielone na kilka stacji :rotfl: A konkurencja ma zwykle kilkanaście Mbit na jedną nodeB."

  • 0

    116.  2008-06-23 11:55:25

    Jak wprowadzą nielimitowany net w 3G to będzie można z VoIP korzystać. Wtedy spadnie ilość połączeń GSM i tego się chyba operatorzy boją ?

  • 0

    117.  2008-06-23 20:24:51

    Prędzej mi kaktus wyrośnie niż wprowadzą bez limitów. A jak wprowadzą to drugi kaktus jak będzie to działało z przyzwoitymi prędkościami. Zaraz się zacznie P2P i się wam skończy bez limitów. Bo sami sobie zrobicie limit, haha.

Dodaj swoją opinię