Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skróty wydarzeń w TELEPOLIS.PL

Skróty wydarzeń w TELEPOLIS.PL

WitekT 3 Lutego 2006 18:05

0 0
Wprowadzamy nowy typ wiadomości w naszym serwisie – skrót wydarzeń z danego dnia.

Nie o każdej informacji da się sporządzić kilkuzdaniową wiadomość – czasem jedno zdanie w zupełności wystarczy. Szkoda jednak nie poinformować nawet o czymś choćby tym jednym zdaniem. Dlatego każdego dnia wieczorem publikować będziemy jedną, zbiorczą wiadomość o tego typu wydarzeniach.

Liczymy, że uznacie takie informacje za ciekawe. :-)


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1.  2006-02-03 18:21:24

    tak czekamy na ten bajer jak dla mnie to mi sie podoba:-)

  • 0

    2. ~  2006-02-03 18:34:18  host: c164-119.icpnet.pl

    Dobra sprawa, jeśli ktoś nie będzie chciał czytać wszystkiego, a coś wyda mu się ciekawe to w pierwszej kolejności przeczyta skrót, a ewentualnie potem wiadomość w interesującym go temacie!

  • 0

    3.  2006-02-03 18:37:35

    Fajna sprawa z tymi skrótami.

  • 0

    4.  2006-02-03 18:40:27

    c164-119.icpnet.pl: to nie do końca tak. Te skróty wydarzeń nie będą rozwijane w oddzielnych wiadomościach u nas. Chyba, że mówisz o tym, że sobie ktoś na dany temat materiał sam w necie wygrzebie. Tyle, że my dając go w "skrócie wydarzeń" uznaliśmy, że wystarczy to jedno czy dwa zdania na ten temat. :)

  • 0

    5.  2006-02-03 18:51:15

    WitekT: jedna uwaga - Hutchinson rzeczywiście KUPIŁ kieryś sieć Orange w Australii, czy po prostu ją tam utworzył? Nie zapominaj, że marka Orange pojawiła się na Wyspach w momencie, gdy właścicielem sieci był Hutchinson. Potem sprzedał sieć Niemcom, a potem kupił ją France Telecom.
    Są jeszcze dwie sieci na świecie noszące markę Orange, a nie kontrolowane przez &FT. W Izraelu i w Indiach. Chociaż teraz zauważyłem, że indyjska strona orange.co.in zawiera tylko tekst: Orange is now Hutch in Mumbai, a potem przekierowuje na stronę Hutchinsona... Został Izrael :-) Jak to jest naprawdę?

  • 0

    6.  2006-02-03 19:11:26

    Ups, komentarz nie do tego newsa ;-)

  • 0

    7.  2006-02-03 19:46:38

    to moze zrobcie tak, zeby ten skrot wydarzen dnia pojawial sie w calosci w RSS ?

  • 0

    8.  2006-02-03 19:46:38

    Dobry pomysł... zwłaszcza jak ktoś nie śledził newsów przez cały dzień tylko np. odwiedził Telepolis wieczorem... albo po kilku dniach nieobecności. Brawa dla Redakcji ;-)

  • 0

    9.  2006-02-03 19:49:20

    rafcyk: nie da się - bo mamy tak zbudowany system, że przy okazji musiałoby się to w całości pokazać na stronie jako zajawka.

  • 0

    10.  2006-02-03 19:54:46

    Witek te c164 to ja ;) - miałem na myśli to, że ktoś sobie sam znajdzie.

  • 0

    11.  2006-02-03 21:06:52

    [OT] na jakim serwerze dzialacie? bo czasem mam dosc dlugi czas oczekiwani na otwarcie Waszych stron (posiadam 512kbps) Czy gdy serwis bedzie zmieniany, pociagnie to rowniez za soba zmiane serwera?

  • 0

    12.  2006-02-03 21:23:51

    rafcyk: od tej sprawy jest temat na forum.
    Co do szybkosci, to ciagle nad tym pracujemy, natomiast czesto wina lezy w "lokalna sytuacja" konkretnej osoby.

  • 0

    13.  2006-02-03 21:36:55

    rafcyk: server chyba niezly biorąc pod uwage fakt ze z dzialu download sciagalme prawie 1mb/sec :)

  • 0

    14. ~ksad  2006-02-03 21:43:06  host: w3cache.dialog.net.pl

    I to jest bardzo, ale to bardzo dobry pomysł. Gratulacje.

  • 0

    15.  2006-02-04 00:46:12

    no, widzę że nie na darmo polubiłem ten serwis:)

  • 0

    16. ~ewagriusz  2006-02-04 08:25:06  host: DSL217-132-182-53.bb.netvision.net.il

    a moze uda sie te skroty podsylac sms em, och to by byla rewolucja.

  • 0

    17. ~  2006-02-04 13:39:45  host: dqp147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a zaplacilbys za takie esemesy np. 2 lub 3 pln tygodniowo abo?

  • 0

    18. ~mati  2006-02-04 22:57:19  host: byt130.internetdsl.tpnet.pl

    UWAGA czy jest taka mozliwość - przeniesienie umowy na inną osobe?? uzywam telefonu na ktory umowe podpisal brat,chialbym wziąść tą umowe (zobowiązania na siebie) czy jest taka możłiwość prosze na maila na upopsa@wp.pl ( mam kawałek do salonu ery wiec łątwiej mi sie tu zapytac :) )WIELKIE DZIEKI !!! POZDRO

  • 0

    19. ~mnemo  2006-02-04 23:53:19  host: host-81-190-234-246.chelm.mm.pl

    raczej NIE (na 90%)

  • 0

    20.  2006-02-05 08:20:07

    News dnia..DZISJA sa AAdmina urodziny!!!!
    :))))))

Dodaj swoją opinię