Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 9. stycznia

Skrót wydarzeń - 9. stycznia

sirmark 9 Stycznia 2009 23:19

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 9. stycznia 2009 roku.

gg network GG Network to nowa nazwa spółki Gadu-Gadu. Zmieniło się także logo. Serwisy społecznościowe, platforma radiowa, serwisy rozrywkowe, działalność w innych krajach, usługi telekomunikacyjne, w tym telefonia komórkowa - te liczne aktywności ma bardziej podkreślać nowa nazwa.

FreecoNet - jeden z usługodawców telefonii internetowej w Polsce - został wydzielony ze struktur spółki Datera i przekształcony w samodzielną spółkę. Główne zadania stojące przed spółką to: dalsza rozbudowa i doskonalenie funkcjonalności platformy, przyśpieszenie działań konsolidujących rynek oraz ekspansja na rynki zagraniczne.

Z dniem 31. grudnia 2008 Cyfrowe Centrum Serwisowe (CCS) zakończyło obsługę gwarancyjną marki Siemens oraz Benq Siemens. W dalszym ciągu wykonywane są naprawy pogwarancyjne.
W dalszym ciągu realizowane są naprawy gwarancyjne telefonów stacjonarnych Siemensa (typu Gigaset).
Od 1. stycznia usługa Bezpieczna kopia, świadczona w sklepach i salonach firmowych Ery, a która pozwala na skopiowanie całej zawartości pamięci telefonu na nowy aparat, jest świadczona odpłatnie. Koszt usługi to 10 zł za każdy transfer. Do tej pory usługa w ramach promocji była świadczona bezpłatnie.

Nokia Siemens Networks we Wrocławiu planuje utrzymać wzrost zatrudnienia na dotychczasowym poziomie. Może to oznaczać zatrudnienie kolejnych trzystu osób. Centrum rozwoju Nokia Siemens powstało w wyniku globalnego połączenia działów sieciowych Nokii i Siemensa. Od kwietnia w firmie przybyło ponad 300 pracowników i dziś jest ich niemal tysiąc.

mBank wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Internauci mogą wziąć udział w aukcjach i wylicytować unikalne gadżety m.in. unikalne numery w sieci mBank mobile.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 4
 • 0

  1. ~Templariusz  2009-01-10 08:26:49  host: staticline23090.toya.net.pl

  Nic ciekawego ;D

 • 0

  2.  2009-01-10 10:06:22

  choć raz się muszę zgodzić z tym osobnikiem :/ nuda

 • 0

  3.  2009-01-12 07:06:59

  Ale, ale - jest coś ciekawego - ERA znów dała do pieca ;) jak to mówią - chytry dwa razy traci...

 • 0

  4.  2009-01-12 19:37:47

  Ciekawy jestem, czy kopiowanie danych z pamięci starego telefonu na nowy pozwala również wyciągnąć dane z uszkodzonego telefonu, którego nie da się podłączyć do kompa. I czy ta oferta dotyczy również użytkowników innych sieci ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet