Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 9. października

Skrót wydarzeń - 9. października

sirmark 9 Października 2008 23:14

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 9. października 2008 roku.

Sąd rejonowy w Warszawie ogłosił upadłość spółki Vivid.pl, która zajmowała się handlem w Internecie. Sklep ten kupiła Telefonia Dialog w październiku 2006 roku za 2 mln zł.

Zarząd NFI Midas poinformował, że z dniem 6. października Roman Krzysztof Karkosik złożył rezygnację z funkcji w radzie nadzorczej funduszu, w której wypełniał obowiązki przewodniczącego. Rezygnacja została złożona bez podania przyczyny.
CenterNet podpisał w sierpniu umowę na sponsoring Ekstraligi Speedwaya Od najbliższego weekendu oficjalna nazwa ekstraligi będzie nosić nazwę: CenterNet Mobile Speedway Ekstraliga.

Spółka zależna od Netii, Tele2 Polska, przejęła spółkę In2Loop. In2Loop nie prowadzi działalności operacyjnej, a jej nabycie było pobocznym elementem zamknięcia transakcji nabycia przez Netię 100% udziałów w Tele2 Polska.

Parę dni temu Plus wprowadził do promocji dla klientów indywidualnych dwa modele Nokia N95 oraz Samsung GT-S7330. Jak to w takich przypadkach bywa, okazuje się, że pierwszy z wymienionych modeli, który nie jest najnowszy, nie jest już dostępny na magazynie Polkomtela, z drugi jeszcze do magazynu nie dotarł od producenta.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • 0

  1.  2008-10-09 23:18:03

  @SirmarK - przydałaby się jeszcze informacja o zmianach w regulaminach pakietów 30/120 i Pakietu Lojalnościowego w Erze, w których Era wprowadziła zapis, że od 5. listopada zastrzega sobie prawo, że minuty nie będą już wymienne na smsy.

 • 0

  2. ~jojo  2008-10-09 23:48:28  host: edr1.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Niepokoją mnie te zmiany. Ciekawe po co rozwalają te pakiety... Pewnie Era będzie "tłumaczyć się" tym, że jak chcesz mieć tanie SMS-y, to zawsze możesz sobie aktywować cennikowy pakiet 600 SMS-ów / 100 MMS-ów i masz od razu tanie SMS-y i MMS-y w sieci. Tylko po co aktywować kilka pakietów skoro mogło być jak dotychczas - wymiana minuta SMS w jednym pakiecie. A może faktycznie od listopada szykują się atrakcyjne dla użytkowników zmiany - kto wie, bo ja nie. ;-)

 • 0

  3.  2008-10-09 23:52:54

  @jojo - po tych wszystkich uniedogodnieniach w ofercie i jej unieatrakcyjnianiu nie wierzę już, że pojawi się jakaś ciekawa oferta. Zmiany w tych regulaminach pewnie służą dobru klientów, bo jakże mogłoby być inaczej ;-)

 • 0

  4. ~jojo  2008-10-10 16:01:50  host: eer175.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Tomek_19 (jeżeli to przeczytasz i wiesz). Słuchaj, a czy jeżeli mam wykupiony pakiet "SMS-y i MMS-y za grosze", to czy mogę z niego wysyłać SMS-y międzynarodowe do sieci Era w tej samej cenie, jak wewnątrz Polski - czyli po 1 gr, tak jak to ma miejsce w przypadku pakietów 29/7 gr, 20/5 gr? Pytam z czystej ciekawości. ;-)

 • 0

  5. ~emjack~  2008-10-10 17:00:32  host: terminal-4-208.retsat1.com.pl

  Witam. Co do Plusa to oprócz tego Nokia E61 oraz Sonyericsson P990i są w cenniku ale... nie można ich kupić Chciałem kupić któryś z tych telefonów przy przedłużaniu umowy Niestety dopóki gdzieś w kraju jest jedna sztuka któregoś z wymienionych modeli widnieją one w cenniku ale kupć ich nie można bo nie wiadomo gdzie są i generalnie ciężko je zlokalizować no i ściągnąć I kółko się zamyka Tym sposobem w plusnecie z listy 96 modeli z cennika dostępnych jest tylko TRZYNAŚCIE Pozdrawiam.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet