Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń 9. lutego

Skrót wydarzeń 9. lutego

LuiN 9 Lutego 2010 23:51

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 9. lutego 2010 roku.

W SMS-owej bramce Orange zarejestrowanych jest ponad 8 mln użytkowników. Generują oni obecnie miesięczny ruch przekraczający 50 mln SMS-ów. Orange uruchomił niedawno bramkę MMS, która sama konwertuje zdjęcia do odpowiedniego formatu, ale nie obsługuje póki co MMS-ów wieloslajdowych czy przesyłania filmów.

7. lutego ZTE, znany chiński producent i dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych, świętowało dwudziestopięciolecie istnienia. ZTE w macierzystych Chinach jest liderem rozwiązań dla sieci 3G, posiadając 35% udziałów w rynku. ZTE zajmuje pierwsze miejsce dla CDMA oraz TD-SCDMA znacznie wyprzedzając międzynarodowych konkurentów. Na świecie jest jednak poza wielką czwórką - Ericssonem, Huawei, Nokia Siemens Network i Alcatel-Lucentem.
Firma HTC powołała Vladimira Malugina na stanowisko dyrektora marketingu w regionie EMEA. Uprzednio pełnił on funkcję szefa produktów i marketingu w firmie Polaroid Consumer Electronics oraz szefa rozwoju rynku w Eastman Kodak. Vladimir Malugin odpowiedzialny jest za wizerunek marki HTC, marketing i komunikację w regionie EMEA.

Pierwszy telefon pracujący pod kontrolą nowego systemu operacyjnego od Samsunga - BadaOS - zostanie wprowadzony na rynek globalny pod koniec marca lub na początku kwietnia. Tak wynika z zapewnień dyrektora działu mobilnego Samsunga, Shin Jong-Kyuna. Obecnie jedynymi dostępnymi na jego temat informacjami jest to, że będzie on wyposażony w interfejs TouchWiz.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~crow  2010-02-10 10:38:21  host: 188.33.100.99

    ZTE 25 lat i ani minuty dłużej!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-133-152.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Karta, MIX czy abonament? Z jakiej oferty korzystasz w swoim głównym telefonie?

T-Mobile: 20 GB na 20 urodziny oferty na kartę

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet