Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 8. czerwca

Skrót wydarzeń - 8. czerwca

WitekT 8 Czerwca 2007 22:24

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 8. czerwca 2007 roku.

Generał Andrzej Matejuk, który w połowie maja przeszedł na emeryturę, od 4. czerwca pracuje w Telefonii Dialog na stanowisku dyrektora biura bezpieczeństwa. Komórka ta zajmuje się zabezpieczaniem danych osobowych abonentów Dialogu oraz danych przetwarzanych przez firmę i związanych z połączeniami, takich jak np. bilingi. Biuro bezpieczeństwa weryfikuje osoby, które starają się o dostęp do tych informacji. Współpracuje również m.in. z policją, która występuje o udostępnienie takich danych.
Via Technologies zaprezentowała najmniejszą na świecie płytę główną. Mobile ITX ma wymiary zaledwie 75 x 45 milimetrów - czyli mniej więcej tyle samo, co karta płatnicza. Urządzenie ma znaleźć zastosowanie w zaawansowanych smartfonach.

Wartą ok. 100 mln zł emisję tanich akcji z prawem poboru planuje w II półroczu notowana na giełdzie firma telekomunikacyjna Hawe. Pieniądze z emisji mają być przeznaczone na wybudowanie 2,7 tys. km sieci światłowodowej i inne inwestycje. Poza emisją inwestycje mają być finansowane długiem oraz ze środków uzyskanych ze sprzedaży jednego z trzech należących do spółki rurociągów światłowodowych.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~olo  2007-06-10 10:26:17  host: 9.ver.airbites.pl

    i srał go pies

  • 0

    2.  2007-06-10 23:59:07

    a co się stało 9 czerwca?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-7-173.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet