Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 7. lipca

Skrót wydarzeń - 7. lipca

sirmark 7 Lipca 2007 21:01

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 7. lipca 2007 roku.

Motorola otrzymała statuetkę za tytuł CoolBrands Polska. Wyróżnienie jest wynikiem głosowania internautów oraz niezależnego grona zrzeszonego w Radzie Marek.

Sagem jest oficjalnym partnerem 94.wyścigu Tour de France. 7 lipca zorganizuje także na warszawskiej Agrykoli spotkanie z gwiazdami polskiego kolarstwa oraz przejazd peletonu kolarskiego.

Samsung został sponsorem konkursu "Tyczka z Samsung na molo" w Sopocie. Impreza ta to najstarszy i największy na świecie konkurs skoku o tyczce odbywający się poza stadionem.




Platforma VoIP FreecoNet wprowadza wakacyjną promocję we współpracy z EuroTelecom. 3 grosze brutto za minutę połączenia zapłacimy dzwoniąc między godz. 18-8, na numery abonentów TP. W pozostałych godzinach stawki są wyższe o 1-2 grosze.
FreecoNet to rozwiązanie integrujące usługi wielu operatorów w jednej platformie.

6 lipca wszystkim użytkownikom nowej wersji komunikatora Gadu-Gadu 7.7 na pocztę głosową nagra ła się Doda. naGłośniejszy konkurs w sieci pod znakiem Zielonej Słuchawki będzie promował nowe możliwości rozmów głosowych w Gadu-Gadu 7.7.

Operator VoIP - iFon.pl - udostępnił swoim użytkownikom możliwość przypisania numeru PSTN z czterech nowych stref: Częstochowa (034), Bydgoszcz (052), Legnica (076), Olsztyn (089).

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2007-07-07 22:57:14

    ***WitekT*** 6 lipca było wczoraj, więc Doda już się chyba nagrała, a nie dopiero się nagra? ;-)

  • 0

    3. ~sed  2007-07-07 23:25:34  host: staticline12597.toya.net.pl

    nie widze ceny brutto 3 gr za minute w cenniku eurotelecom

  • 0

    4.  2007-07-07 23:51:31

    #1 i #2, thx

  • 0

    5.  2007-07-08 00:02:54

    "nagra ła się Doda"

  • 0

    6. ~  2007-07-08 07:56:45  host: p11-14.opera-mini.net

    "Sagem jest oficjalnym partnerem" a nie "oficjalny partnerem"... Pozdrawiam.

  • 0

    7. ~  2007-07-08 08:00:47  host: p11-14.opera-mini.net

    Ps: i znowu nie zapisało nicka w operze mini... Myślałem, że w 4 ten problem nie będzie juz istniał! Kiedy to naprawią?

  • 0

    8. ~  2007-07-08 08:55:45  host: aclg148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    też mi się ta doda nagrała żenująca reklama

  • 0

    9. ~Templariusz  2007-07-08 09:20:38  host: staticline23090.toya.net.pl

    Dziś są moje urodziny :D 07.07.07 :D

  • 0

    10.  2007-07-08 09:41:26

    to prawie jak antychryst ;>

  • 0

    11. ~eMb  2007-07-08 09:42:33  host: chello089077194022.chello.pl

    ~Templariusz _2007-07-08_: chyba byly ;) A co, spodziewales sie o nich wzmianki w skrocie wydarzen? ;)

  • 0

    12. ~Dziedziel  2007-07-08 10:35:00  host: acoz172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czemu jak chce skomentowac jakis telefon to nie moge przez m.telepolis.pl ?:(

  • 0

    13. ~arek  2007-07-08 11:31:47  host: polsl2-65.rybnet.pl

    Odnośnie sieci IFon. To by była dobra sieć gdyby nie brała pieniędzy od dzwoniących do niej z innych sieci za nieodbierane na czas połaczenia. Dzwoniący z innych sieci do IFona po kilkunastu sekundach sygnału dzwonienia zaczynają płacić za połączenie pomimo nadal słyszanego tegoż sygnału.

  • 0

    14. ~sed  2007-07-08 12:44:08  host: staticline12597.toya.net.pl

    #13 zglos to do ifona

  • 0

    15. ~PLANET  2007-07-08 16:31:45  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Temp: jak nawet profilu nie zalozyles, badz z niego nie piszesz, to skad to ma ktokolwiek wiedziec? ROFL... A'propos GG: ta reklama z 'dodom' jest zenujaca... naprawde czas na zmiane klienta (Konnekt :D)

  • 0

    16. ~  2007-07-08 17:03:44  host: w3cache1.icm.edu.pl

    "nagra ła się" ła! ła! ła! :)

  • 0

    17. ~Templariusz  2007-07-08 18:22:54  host: staticline23090.toya.net.pl

    #10 Kto wie :D #11 A jak :D

  • 0

    18. ~eMb  2007-07-08 23:42:59  host: chello089077194022.chello.pl

    PLANET: no ja Konnekta polecam

  • 0

    19. ~domel  2007-07-09 08:54:20  host: 87-205-35-50.adsl.inetia.pl

    http://www.netia.pl/promocje,dla_domu,21.html

  • 0

    20.  2007-07-09 10:04:05

    Czy będzie coś o nowej promocji heyah ??

  • 0

    21. ~Templariusz  2007-07-09 10:09:41  host: staticline23090.toya.net.pl

    Nie, nic nie będzie :P

Dodaj swoją opinię