Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 6. sierpnia

Skrót wydarzeń - 6. sierpnia

WitekT 6 Sierpnia 2007 21:32

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 6. sierpnia 2007 roku.FFCreation przejęła stałą obsługę opracowanej - według projektu graficznego K2 - strony playmobile.pl. Jest to element rozszerzenia współpracy z Play. Dotychczasowa współpraca obejmowała realizacje projektów interaktywnych na czele z kreacją obecności marki Play w wirtualnej rzeczywistości Second Life. W najbliższym czasie planowany jest też start wyspy Play w Second Life, za co także odpowiedzialne będzie FFC W zamierzeniu będą się tam odbywać konferencje prasowe Play, konkursy, premiery filmów reklamowych i wiele innych atrakcji - zamiarem jest budowanie społeczności, centrum wirtualnego życia wokół Play.

Do września ma powstać w Indiach spis abonentów telefonii komórkowej, którzy nie życzą sobie, żeby zawracano im głowę telemarketingiem. Operatorzy telefonii komórkowej zapowiadają, że będą współpracować z władzami. Abonenci będą się mogli zgłaszać do rejestru, dzwoniąc bezpłatnie pod specjalne numery. Podobne rozwiązanie funkcjonuje w USA.

Brazylia ma największą populację użytkowników Internetu spośród wszystkich krajów południowoamerykańskich, a najbardziej aktywnymi Internautami są Argentyńczycy - takie są wyniki pierwszego badania comScore na temat użytkowania Internetu w Ameryce Południowej. Południowoamerykański użytkownik sieci spędził w czerwcu przed komputerem 29 godzin, czyli o 4 godziny więcej niż wynosi przeciętna światowa. W Brazylii z internetu korzysta 15,8 mln użytkowników, co stanowi 11% obywateli powyżej 15. roku życia. Najwyższą penetracją Internetu może poszczycić się Chile, gdzie do sieci ma dostęp 45% populacji. Najczęściej z sieci korzystają Argentyńczycy - przeciętnie 18 dni w miesiącu. Mieszkańcy Ameryki Południowej średnio odwiedzają 2338 stron w miesiącu. Ponad tą średnią wybijają się Brazylijczycy, którzy przeglądają 3371 stron w miesiącu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 5
 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  1.  2007-08-06 21:39:18

  Super rozwiązanie z tym spisem ;)

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  2.  2007-08-06 23:49:24

  a ja nie rozumiem dlaczego Internauta i Internet piszecie z wielkiej litery?

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  3. ~kz1976  2007-08-07 07:47:00  host: gnr78.internetdsl.tpnet.pl

  @żabcia - bo w Polsce Internet jest tak drogi,że w ten sposób wyrażamy Mu szacunek.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  4. ~  2007-08-07 08:15:47  host: w3cache1.icm.edu.pl

  Internet to jest nazwa własna z czasów DoD ARPA. Lata sześćdziesiąte i okolice.

 • Ten komentarz został ukryty.

  0

  5.  2007-08-07 09:44:56

  ja tam nie odwiedzam 3371 stron w miesiacu, tylko w sumie w kolko te same :p

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-58-169.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy darmowy streaming muzyki zachęci cię do podpisania umowy?

Orange zachęca do oferty abonamentowej darmowym dostępem do Spotify

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet