Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 5. października

Skrót wydarzeń - 5. października

WitekT 5 Października 2010 23:06

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 5. października.

Maciej Witucki, prezes Telekomunikacji Polskiej, został wybrany na prezesa Francuskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Polsce (CCIFP). Będzie on przewodniczył jednej z najaktywniejszych izb bilateralnych działających w Polsce, reprezentującej interesy blisko 330 polsko-francuskich firm stowarzyszonych. Jednym z celów, jakie stawia sobie nowy prezes CCIFP, jest wzmocnienie współpracy z pozostałymi związkami pracodawców.

Firmy Ericsson i MetroPCS Communications uruchomiły sieć LTE (Long Term Evolution) na obszarze metropolitalnym Dallas/Fort Worth. Ericsson jest głównym dostawcą infrastruktury dla firmy MetroPCS i jej sieci LTE czwartej generacji (4G).
Do 30. listopada Statoil oferuje dodatkowe punkty Premium Club przy zakupie starterów i doładowań numerów na kartę. Promocja dotyczy wybranych starterów i doładowań w ofertach Play, Tak Tak, Heyah i Orange. Liczba przyznawanych punktów jest taka sama jak nominał startera/doładowania.

Norbsoft zajął pierwsze miejsce w kategorii Narzędzia w polskiej edycji konkursu Samsung Bada. Nagrodzona została aplikacja "Sky Map", która prezentuje aktualną pozycję na niebie dla blisko dziesięciu tysięcy gwiazd wszystkich planet Układu Słonecznego, Słońca, Księżyca oraz innych obiektów, takich jak mgławice czy galaktyki.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • -1

    1. ~Przemo  2010-10-06 07:22:12  host: wapgw3.wapgw.era.pl

    Dobre, teraz dzieki punktom za doladowanie oraz punktom za benzyne i gaz bede miec jeszcze wiecej punktow hehe

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-254-212.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet