Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 5. lipca

Skrót wydarzeń - 5. lipca

sirmark 5 Lipca 2007 23:55

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 5. lipca 2007 roku.

Firma AVM udostępniła nową wersję oprogramowania dla wielofunkcyjnego urządzenia FRITZ!Box Fon WLAN 7140 łączącego funkcje routera WLAN, modemu DSL oraz centralki dla telefonii internetowej i tradycyjnej. Nowa wersja dostępna bezpłatnie na stronach producenta posiada nowe funkcje: mechanizm kontroli rodzicielskiej oraz oszczędny tryb Eco-Mode.
4. lipca Telekomunikacja Polska złożyła do zatwierdzenia w UKE projekty zmian cenników usług telekomunikacyjnych, które związane są z wprowadzeniem nowej usługi o charakterze informacyjnym. Planowany termin wdrożenia przedmiotowych zmian to 15. sierpnia.

W badaniach przeprowadzonych wśród 5 tys. użytkowników telefonów komórkowych z Korei Południowej okazało się, że najwięcej stresów wśród ich użytkowników powiązanych jest z jakością oferowanego przez komórki głosu. Średnio na każdego z ankietowanych przypadały nieco ponad trzy sytuacje stresujące związane z komórkami. Wyliczany tzw. "quality stress" to napięcie o charakterze fizycznym, psychologicznym czy ekonomicznym, powodowane przez jakość produktu lub usługi. Często doświadczanymi sytuacjami stresującymi był niepokój o to, czy komórka będzie pracować poprawnie w czasie podróży oraz w sytuacji awaryjnej, lub przestanie nagle działać z powodu defektu lub szybkiego wyczerpania się energii w akumulatorze. Miano najbardziej stresujących komórek zyskały modele pochodzące od firmy Pantech. Telefonami powodującymi najmniejszy stres okazały się w badaniu modele Samsunga i Motoroli.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 6
 • 0

  1. ~ee  2007-07-06 06:59:10  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

  wniosek: to 5tys. uczxniow jest innych...

 • 0

  2. ~  2007-07-06 09:15:39  host: w3cache2.icm.edu.pl

  Wiśniewski Mobile (MNI) przebija wszystko!

 • 0

  3.  2007-07-06 11:33:56

  Motorola i Samsung? Tego się nie spodziewałem, chociaż osobiście na swoją motorolkę nie narzekam... Ale myślałem, że raczej Nokia, chociaż nie wiem, jak to wygląda sprawa nokii w Korei ;)

 • 0

  4. ~Dina  2007-07-06 19:12:06  host: p04-04.opera-mini.net

  Samsung najmniej stresujący??? A to niespodzianka! Mnie mój Samsung bardzo stresuje,zwłaszcza jak rozładuje się bateria.

 • 0

  5. ~jojo  2007-07-06 23:40:11  host: egl42.neoplus.adsl.tpnet.pl

  A ja się nie dziwię. Samsung to dobry telefon, a nawet bardzo dobry.

 • 0

  6.  2007-07-09 15:12:00

  Samsung dobry? Taki sobie ale najlepszy chyba nie jest... Już wolę Motorolę :) Chociaż faktycznie (~Dina) bateria w Samsungu jest zazwyczaj tandetna, ale w Motorolach to samo :(

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet