Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 5. grudnia

Skrót wydarzeń - 5. grudnia

WitekT 5 Grudnia 2008 23:45

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 5. grudnia 2008 roku.

Do 13. grudnia trwa konkurs organizowany przez Play i FM Solutions, w którym główną nagrodą jest samochód Seat Ibiza oraz 100 płyt DVD z filmem WALL-E. Aby wziąć udział w konkursie Mobilne Mikołajki, należy wysłać SMS rejestracyjny o treści AUTO pod numer 71830 (1,22 zł z VAT). Zadaniem uczestnika jest udzielenie poprawnej odpowiedzi na trzy pytania w czasie nie przekraczającym 120 sekund. Tematyka pytań dotyczy bajek i kreskówek, przysłów, wiedzy ogólnej oraz zagadnień związanych z filmem WALL-E. W konkursie udział mogą wziąć tylko klienci sieci Play.

Klienci Ery mogą wybrać radosne tapety na komórkę, Kartki MMS czy niestandardowe SMS-y. Wśród kartek MMS klienci znajdą zarówno tradycyjne motywy świąteczne, jak i zabawne, niestandardowe kreacje. Życzenia mogą przybrać oryginalną formę - wystarczy skorzystać z nietypowych animowanych filmów z kolędami. Wszystkie gadżety świąteczne są dostępne dla klientów sieci Era i Heyah pod adresem wap.era.pl/pl/xmas.
Netia poinformowała i zmianie umowy kredytowej z 15. maja 2007 zawartej z konsorcjum banków zorganizowanym przez Rabobank Polska. W ramach umowy:
podwyższono łączną kwotę kredytu o 100 mln zł do kwoty 375 mln zł (w tym podwyższono kwotę kredytu terminowego do 325 mln zł; kwota kredytu odnawialnego nie uległa zmianie i nadal wynosi 50 mln zł),
przedłużono terminu ostatecznej spłaty kredytu o 6 miesięcy, tj. do dnia 30 czerwca 2013 rroku,
przedłużono terminu zakończenia okresu dostępności kredytu terminowego o 6 miesięcy tj. do 30. czerwca 2011 roki.

Spółka Gadu-Gadu zmienia nazwę. Serwisy społecznościowe, platforma radiowa, usługi telekomunikacyjne, serwisy rozrywkowe, działalność w innych krajach - te liczne aktywności ma bardziej podkreślać nowa nazwa GG Network, która już wkrótce zastąpi dotychczasową. Nazwa komunikatora Gadu-Gadu pozostaje bez zmian.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ho  2008-12-06 00:24:16  host: 89.108.200.6

    Warto również odnotować kolejny znaczny spadek cen akcji tepsy `(|:-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet