Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 4. września

Skrót wydarzeń - 4. września

sirmark 4 Września 2009 23:39

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 4. września 2009 roku.

1. września Era otworzyła nowe Centrum Obsługi Klientów Biznesowych w Gdańsku, na ul. Podwale Grodzkie 5. W COKB klienci załatwią wszystkie sprawy związane z usługami i produktami Ery Biznes, a doradca biznesowy zaproponuje ofertę dostosowaną do ich potrzeb.

18. sierpnia Playowi przybyły nowe zakresy numeracyjne: 795 i 883.




Od 1. września mieszkańcy Skierniewic, Żyrardowa, Sochaczewa i Łowicza mogą korzystać z usług telefonii stacjonarnej Vectry opartej na technologii cyfrowej.

Równo z inauguracją turnieju tenisowego US Open rozgrywanego na kortach Flushing Meadows w Nowym Jorku, odbyła się też bardziej wirtualna premiera. Na "półkach" sklepu iTunes firmy Apple pojawiła się gra "Bluetooth Wireless Tennis with Agnieszka Radwańska" na telefony iPhone.
Gra wykorzystuje możliwości ekranu dotykowego i możliwości akcelerometru, zawiera 5000 klatek animacji postaci, trzy różne nawierzchnie do wyboru, bogatą oprawę dźwiękową, włącznie z jękami tenisistek, a kosztuje jednego dolara! Jak grać by wygrać, poinstruuje w wirtualnym szkoleniu sama Agnieszka Radwańska.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~despera  2009-09-04 23:50:32  host: 2.202.116.195.easy-com.pl

    Era niech się lepiej 3g zajmie - a nie pierdołami

  • 0

    2. ~  2009-09-05 00:07:30  host: v01-16.opera-mini.net

    @1 czepiasz się, ważne, żeby zwabic klienta o zasięg niech się martwi już sam :p

  • 0

    3.  2009-09-05 01:07:45

    883 to takie w 66% heyah'owe 888 ;o)

  • 0

    4. ~Franziska Bronstein  2009-09-05 06:50:01  host: wap.mobile.project4.pl

    @1 Każdy medal ma 2 strony. U mnie w Bełchatowie tylko Era nie ma 3G. Ale w godzinach szczytu internet szybciej chodzi w Erze po EDGE niż w Play'u po UMTS-ie.

  • 0

    5.  2009-09-05 09:31:45

    No super, play będzie mial ciekawe numerki :) Biedni ludzie zaczną się już totalnie gubić co to za sieć ;) A tak przy okazji zastanawiam się po co play nowe numery, skoro ostro podpiernicza numery od w3 :) za co wielkie dla niego gratulacje :) Ale widocznie nowe numery tez się szybko rozchodzą.

  • 0

    6.  2009-09-05 10:28:01

    SirmarK, a będzie dziś osobny news o kampanii CenterNetu "Moja Pierwsza Komórka? Pytam specjalnie.

  • 0

    7.  2009-09-05 11:16:07

    Trudno Sirmark - nie będę czekał... ;-) A więc tak... Chciałbym z tego miejsca uroczyście przeprosić Pana Włodzimierza Plewczyńskiego, ponieważ okazałem się "niewiernym Tomaszem". Po raz wtóry posypuję głowę popiołem. ;-) Już piszę, o co chodzi. Tak jak już to było mówione we wcześniejszych programach pt. "Rozmowy Niedokończone" w telewizji TRWAM, niedługo (a konkretnie od najbliższego poniedziałku) CenterNet udostępni poprzez swoją infolinię możliwość zakupu kilkunastu (a dokładniej 14) nowych modeli telefonów komórkowych. Rozpiętość cenowa będzie kształtować się od stu kilu złotych (Plewczyński podał z pamięci konkretne ceny: 105 zł, 120 zł i 130 zł do 600 zł. Jednak co istotniejsze będą to (oprócz "wynalazków" takich jak myPhone, MAX-COM czy TRAK) również (wreszcie - tak jak zresztą chciałem) "proste" i bardziej zaawansowane modele terminali Samsunga, a także Nokii. Tak jak też pisałem wcześniej i Plewczyński znowu to potwierdził - będzie też telefon na dwie karty SIM i to właśnie od Samsunga (!) Wcześniej myślałem, że to raczej nie będzie Samsung – a jednak myliłem się. Przez moment trzymał go nawet w ręce i prezentował ksiądz prowadzący program – to Samsung C5212. Ma być też w ofercie terminal z obsługą TV. WŁAŚNIE ZOSTAŁA UAKTUALNIONA STRONA www.wRodzinie.com.pl. Wejdźcie w zakładkę "Oferta" – tam są niektóre z modeli. Teraz sprawa druga. W przeciągu najbliższych dwóch miesięcy lub najpóźniej na początku grudnia tego roku zapowiadane jest wprowadzenie oferty abonamentowej. Ma być to oferta BEZTERMINOWA i BEZ ŻADNYCH dodatkowych kar i obostrzeń, za zerwanie jej w JAKIMKOLWIEK momencie. Nie podali czy będzie to oferta z telefonem (według mnie raczej nie). Podobno w niedalekiej przyszłości podadzą na jej temat więcej szczegółów. I na sam koniec. Chciałbym pozdrowić Pana Włodka (i ewentualnie jego współpracowników), a także pogratulować czytania i śledzenia komentarzy na jednym

  • 0