Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 30. października

Skrót wydarzeń - 30. października

LuiN 30 Października 2008 23:05

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 30. października 2008 roku.

Euronet kontynuuje promocję doładowań kont telefonów komórkowych na stacjach benzynowych Lukoil. Klienci, którzy zakupią Telekartę Plus za minimum 50 zł poprzez terminal Euronetu w kasie stacji, otrzymają gratis zestaw startowy marki 36.6 należącej do sieci Plus. Promocja trwa od 1. do 30. listopada. Promocyjne upominki przekazywane będą klientom przez kasjerów stacji Lukoil.
Według raportu digitimes, Asus planuje wprowadzenie na rynek telefonu z linuksowym systemem operacyjnym Google Android jeszcze w pierwszej połowie 2009 roku. W pierwszej kolejności telefon trafi na rynki azjatyckie. Równolegle Motorola wycofuje się zupełnie z rynku Symbiana - stosowane przez producenta UIQ zastąpić ma w pełni Android. Niezależnie od tej deklaracji, w dalszym ciągu produkowane będą Motorole z Windows Mobile na pokładzie. Prace nad telefonem z Androidem prowadzi także znany producent laptopów - koncern Lenovo.

ATM wygrał przetarg na dostawy sprzętu Cisco wraz z usługami serwisowymi, w związku z rozbudową sieci LAN/MAN oraz modernizacją technologiczną sieci LAN/WAN w Polkomtelu. Wartość kontraktu nie została ujawniona na życzenie Polkomtela.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-60-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet