Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 30. marca

Skrót wydarzeń - 30. marca

Q! 30 Marca 2010 22:36

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 30. marca 2010 roku.

RIM, kanadyjski producent telefonów Blackberry, zakupił firmę Viigo, zajmującą się dostarczaniem na telefony użytkowników spersonalizowanych informacji na takie tematy jak wiadomości, sport, rozrywka, pogoda, itp. Oprócz tego Viigo dostarcza również rozwiązania biznesowe typu PIM. Produkty Viigo skierowane są przede wszystkim do użytkowników telefonów BlackBerry.
Nokia nabyła 100% udziałów w amerykańskiej firmie Novarra, która zajmuje się tworzeniem własnej przeglądarki internetowej oraz platformy usługowej. Nabyte w ten sposób rozwiązania zostaną wykorzystane w przyszłych urządzeniach Nokii. Pierwsze telefony z nich korzystające mają się pojawić jeszcze w tym roku.

Tartel (operator VoIP) wyśle kod rabatowy do wszystkich użytkowników, którzy zarejestrują się do 2. kwietnia do godziny 13. Kod jest warty 100 zł i można go przeznaczyć na zakup sprzętu Cisco w sklepie operatora. Bramki VoIP i telefony IP marki Cisco zakupione w ten sposób będą funkcjonowały tylko z telefonią Tartel. W razie potrzeby sprzęt będzie można odblokować po zwróceniu otrzymanego rabatu. Kod będzie można wykorzystać do 15 kwietnia na jednorazowy zakup jednej sztuki sprzętu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet