Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 30. maja

Skrót wydarzeń - 30. maja

Ringu 30 Maja 2011 23:08

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 30. maja 2011 roku.

HaloNet wprowadził nowe promocje dla swoich klientów, które trwają do 3. czerwca. W godzinach od 21:00 do 7:00 można wykonywac tańsze połączenia (1-5 gr/min w zależności od kraju) do: Kanady, Francji, Hiszpanii, Niemiec, Polski, USA, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Holandii i Włoch. Dodatkowo zasilenie konta w systemie HaloNet poprzez mTransfer będzie premiowane 10% bonusem.

Klienci Inteligo, którzy są jednocześnie abonentami MixPlusa mogą powiększyć swoje doładowanie o 20%. Aby skorzystać z promocji należy między 30. maja a 3. czerwca zasilić telefon kwotą 20 złotych brutto. Dodatkową kwotę można wykorzystać na wszystkie usługi dostępne w ramach MixPlusa. Klienci Inteligo aby wziąć udział w promocji powinni zasilić konta swoich telefonów komórkowych poprzez: serwis WWW banku, serwis mobilny w swoich komórkach, automatyczny serwis telefoniczny (IVR), SMS lubw bankomatach PKO Banku Polskiego.
Około 300 pracowników greckiego telekomu OTE zablokowało w poniedziałek ulicę przed siedzibą przedsiębiorstwa w centrum Aten, by zaprotestować przeciwko rządowym planom prywatyzacyjnym. Rząd naciskany przez zagranicznych wierzycieli, by prywatyzował państwowy majątek, liczy na to, że uda mu się zdobyć pieniądze sprzedając m.in. należące jeszcze do skarbu państwa 16% udziałów w OTE. Przypomnijmy, że w marcu 2008 roku 20% w OTE kupił Deutsche Telekom, o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.

Maarten Sonneveld - szef działu mobilnego w holenderskim oddziale Microsoftu poinformował, że premiera Windows Phone 7.1 Mango nastąpi w połowie października.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 2

  1.  2011-05-31 00:11:58

  Rząd Grecji stara się jakoś wybrnąć z tego bagna w którym się znaleźli (pomijam kwestię czy prywatyzacja to dobre rozwiązanie), a Grecy protestują. Jeśli nie trafi do nich, że muszą się zdecydować na zmiany, to za rok będą asfalt z dróg zjadać.

 • 0

  2. ~  2011-05-31 00:24:56  host: p21-04.opera-mini.net

  rząd się wyżywi

 • 0

  3. ~karol  2011-05-31 12:39:42  host: public4750.xdsl.centertel.pl

  Witku, czemu brak informacji na telepolis o sporze PTC z UKE? Na prawdę ważny temat a jakoś nic nie piszecie o nim. jak przeczytasz to skasuj z tego tematu, bo tu nie pasuje chyba mój komentarz.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-0-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 3000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet