Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 3. lipca

Skrót wydarzeń - 3. lipca

sirmark 3 Lipca 2007 23:38

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 3. lipca 2007 roku.

Firma Extreme Networks, specjalizująca się w otwartych sieciach konwergentnych umożliwiających równoczesną transmisję danych, głosu i obrazu (triple play) w środowiskach przewodowych i bezprzewodowych, poinformowała, że Roland Richter został mianowany na stanowisko wiceprezesa ds. sprzedaży Extreme Networks w regionie EMEA i Ameryce Łacińskiej. Roland Richter wcześniej związany był z firmą Avaya oraz Novell.

Sage Symfonia wprowadziła do swej oferty rozwiązań branżowych aplikację SMS Biznes - rozwiązanie zaprojektowane dla systemu Symfonia.
Dostępny bezpłatnie SMS Biznes umożliwia zdalny kontakt z klientami, partnerami rynkowymi i pracownikami. Aplikacja umożliwia wysyłanie wiadomości SMS bezpośrednio z komputera PC, za pośrednictwem Internetu. Oprócz autonomicznej wysyłki wiadomości SMS, program integruje się z systemem Symfonia oraz z pakietem Office i pozwala na definiowanie harmonogramu wysyłek krótkich wiadomości tekstowych. Pakiet 60 wiadomości SMS dostępny jest w cenie 9 zł netto.
Od 4. lipca Play zacznie pobierać opłatę za aktywację w promocyjnym abonamencie Play Lajt w wysokości 50 zł. Opłata do regulaminu została wprowadzona z dniem 1 lipca, o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

Podczas gali podsumowującej pierwszą polską edycję rankingu najmodniejszych marek CoolBrands firma Nokia otrzymała statuetkę za tytuł CoolBrands Polska. Nokia została wskazana jako jedna z najmodniejszych i najsilniejszych marek na polskim rynku najpierw przez internautów, a później przez grono niezależnych ekspertów.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2007-07-04 05:12:53  host: acmb29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i tym sobie play strzela gol do własnej bramki. Co jak co ale gdyby to zobili za pół roku, ale na początku sieci, na początku nowego abonamnetu. Żenada czyli polkomtel II

  • 0

    2.  2007-07-04 12:52:52

    A cóż znaczy jedna oplata 50 zl dla przeciętnego użytkownika Playa?! Przecież nie ma tragedii :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-255-17.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet