Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 29. stycznia

Skrót wydarzeń - 29. stycznia

WitekT 29 Stycznia 2007 20:51

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 29. stycznia 2007 roku.

Według analityków, jedna czwarta ze średnio 600 mln komputerów podłączonych w danym momencie do Internetu, jest komputerami-zombie. Oznacza to, że cyberprzestępcy do włamań i wysyłania spamu mogą używać do 150 mln komputerów.

Na stronie Nokii, w konfiguratorze ustawień telefonu, pojawił się nowy operator - mobile mBank. Za pomocą SMS-a można przesłać ustawienia dla MMS-ów, WAP-u oraz Internetu.
Holenderski telekom KPN chce rozszerzyć swoją działalność w krajach Europy, w tym w Polsce. Jak pisze lokalny dziennik, telekom jest też zainteresowany większą obecnością w takich krajach jak Niemcy, Belgia, Szwajcaria i Austria. Szczegóły rozwoju - głównie poprzez akwizycję - mają zostać oficjalnie przedstawione w tym tygodniu.

Od 30. stycznia GTS Energis wprowadza, dzięki bitstream access, dostęp do Internetu dla klientów indywidualnych pod marką Multimo, a na przełomie marca i kwietnia abonament oparty o WLR oraz VoIP. GTS liczy na kilkanaście tysięcy klientów usług internetowych opartych o bitstream access do końca roku.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~  2007-01-29 21:20:58  host: drd50.neoplus.adsl.tpnet.pl

  "Na stronie Nokii, w konfiguratorze ustawień telefonu, pojawił się nowy operator - mobile mBank. Za pomocą SMS-a można przesłać ustawienia dla MMS-ów, WAP-u oraz Internetu."-------------------No i co z tego wynika że nokia ułatwia konfigurowanie swoich telefonów dla danych opów ???

 • 0

  2.  2007-01-29 22:16:51

  AD 1 Wynika z tego to , że to jest informacja o możliwości ustawienia telefonu. Nie wszyscy "siedzą" na stronach nokii i to jest dla nich informacja z której mogą skorzystać lub nie.

 • 0

  3. ~gofer  2007-01-29 23:16:55  host: aatp234.neoplus.adsl.tpnet.pl

  Jednak oferta BSA Netii jest lepsza niż GTSu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-76-247.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet