Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 26. sierpnia

Skrót wydarzeń - 26. sierpnia

WitekT 26 Sierpnia 2009 23:57

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 26. sierpnia 2009 roku.

Od początku lipca trwają testy LTE w austriackim T-Mobile. 60 stacji, które stanęło w Innsbrucku, dostarczył Huawei. W czasie testów udało się uzyskać prędkości na poziomie 50 Mb/s w stronę od, jak i do abonenta.
SMS-y wysyłane do kochanki lub kochanka mogą zostać uwzględnione w procesie rozwodowym jako pełnoprawny dowód przeciw niewiernemu małżonkowi - zdecydował francuski Sąd Najwyższy. Do tej pory SMS-y były traktowane we Francji jako pełnowartościowe dowody tylko w sprawach kryminalnych, np. o morderstwo. Decyzja Sądu Najwyższego rozszerza ich użycie także na prawo rodzinne. Podobnie ma się sprawa z e-mailami.

25. sierpnia na posiedzeniu nadzwyczajnego walnego zgromadzenia akcjonariuszy Polkomtela, w skład rady nadzorczej spółki powołano Herberta Wilhelma Wirtha, rekomendowanego przez KGHM Polska Miedź. Zastąpił on na tym stanowisku Mirosława Krutina. Pierwszy jest, a drugi był prezesem KGHM.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Franziska Bronstein  2009-08-27 18:30:56  host: wapgw1.wapgw.era.pl

    Podobno najczęściej kochanką męża jest najlepsza przyjaciółka jego żony. To pomaga zaoszczędzić na SMS-ach. A tak poza tym sezon ogórkowy niedługo się kończy. Myślę, że jesień przyniesie sporo nowości. Także w sieci nie tylko dla prawdziwych mężczyzn.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet