Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 26. lutego

Skrót wydarzeń - 26. lutego

WitekT 27 Lutego 2008 00:40

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 26. lutego 2008 roku.

Agencja Moody's podniosła swój rating dla Telekomunikacji Polskiej z Baa1 do A3. Podwyższenie ratingu, jak argumentuje Moody’s, odzwierciedla oczekiwanie, że TP utrzyma mocną pozycję finansową i niski poziom zadłużenia wynikający z silnych przepływów finansowych i ostrożnej polityki wydatków. Agencja ocenia, że TP powstrzyma się od większych akwizycji w najbliższym czasie. Równocześnie agencja Fitch podtrzymał swoje ratingi dla tej spółki (BBB+).

eBay ogłosił dziś nazwisko nowego szefa Skype, który obowiązki obejmie 24. marca. Będzie nim Josh Silverman, aktualnie pełniący takie samo stanowisko w spółce Shopping.com, jednej z najpopularniejszych porównywarek cenowych, również należącej do eBay. Dotychczasowy CEO Skype, mianowany po rezygnacji Niklasa Zennström w październiku 2007 roku - Michael van Swaaij - pozostanie w strukturach Skype.
Nowym pełniącym obowiązki prezesa Exatela został Marcin Giemza. Zastąpił Andrzeja Piotrowskiego, który funkcję p.o. prezesa operatora pełnił od 7. października 2007 roku.

Do zespołu CenterNetu dołączyła Katarzyna Nowicka. Jako Brand Manager odpowiadać będzie za komunikację marketingową marki. Katarzyna Nowicka jest współtwórcą sukcesu rynkowego marki obuwia dziecięcego Bartek. Jako dyrektor marketingu była odpowiedzialna za przygotowanie i wdrożenie strategii marketingowej Bartka, a także związane z nią projekty IT. Ukończyła Wyższą Szkołę Zarządzania i Marketingu w Warszawie.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet