Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 26. lipca

Skrót wydarzeń - 26. lipca

Q! 26 Lipca 2011 23:05

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 26. lipca 2011 roku.

Horace Luke, szef działu innowacji w HTC, zrezygnował ze swojego stanowiska - poinformował serwis BoyGenius Report. Luke zakończył pracę dla HTC z dniem 30. kwietnia 2011. Jako powód rezygnacji podane zostały względy osobiste. Pracował on w HTC od listopada 2006 roku i odpowiadał w firmie za innowacje produktowe oraz wzornictwo.
Qualcomm zakupił od firmy GestureTek licencje na technologię rozpoznawania gestów. Zostanie ona zaimplementowana w aktualnych oraz kolejnych generacjach procesorów firmy z rodziny Snapdragon. Pozwoli to firmie zaoferować jeszcze bardziej multimedialne układy, a producentom na tworzenie bardziej intuicyjnych rozwiązań jeśli chodzi o interakcję użytkownika z elektroniką użytkową.

Firma Eutelsat Communications poinformowała o podpisaniu umowy między jej podmiotem zależnym, Skylogic, a Eurosat-Ukraine w sprawie dystrybucji szerokopasmowej usługi Tooway. Umowa przewiduje dystrybucję na Ukrainie szerokopasmowej usługi satelitarnej nowej generacji Tooway, która jest udostępniana za pośrednictwem satelity KA-SAT firmy Eutelsat. Pakiety Tooway zapewniają szybkość pobierania danych do 10 Mb/s i wysyłania do 4 Mb/s, dzięki czemu Eurosat-Ukraine może oferować szybki i natychmiastowy dostęp do Internetu użytkownikom na całym obszarze Ukrainy.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~gość  2011-07-27 10:20:04  host: 87-205-0-161.ip.netia.com.pl

    i mówią, że Ukraina zacofana ale neta mobilnego będzie mieć lepszego niż my:(

  • 0

    2. ~  2011-07-27 11:42:02  host: public-gprs195439.centertel.pl

    "podpisaniu umowy między jej podmiotem zależnym, Skylogic, a Eurosat-Ukraine w sprawie dystrybucji szerokopasmowej usługi Tooway. Umowa przewiduje dystrybucję na Ukrainie szerokopasmowej usługi satelitarnej nowej generacji Tooway" Fatalny styl, słabo się robi...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-0-22.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Najlepszy smartfon do 1000 zł to:

Polecane smartfony - maj 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet