Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 26. czerwca

Skrót wydarzeń - 26. czerwca

WitekT 26 Czerwca 2008 23:55

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 26. czerwca 2008 roku.

Znana jest już nazwa handlowa internetowej oferty Play. Do blueconnect, Orange Free i iPlusa dołączy Play Fast.

apple iphone 3g Brytyjska sieć O2 poinformowała, że będzie sprzedawać telefon Apple iPhone 3G w niższych cenach niż pierwotnie planowano. Telefon w wersji 8 GB będzie kosztował 300 funtów, a w wersji 16 GB 360 funtów. Wcześniej ceny ustalono na 370 i 470 funtów.




AutoMapa i Warmińsko - Mazurska Policja poinformowały o rozpoczęciu współpracy w zakresie aktualizacji niebezpiecznych miejsc w rejonie Warmii i Mazur. Dzięki wspólnemu przedsięwzięciu już w te wakacje kierowcy będą ostrzegani przez AutoMapę o niebezpiecznych strefach.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~  2008-06-27 00:03:23  host: 87-205-45-253.adsl.inetia.pl

    Play głupszej nazwy dać nie mógł. Play Air byłoby bardziej chwytliwe, a Szybki Bill zrobiłby furorę.

  • 0

    2. ~  2008-06-27 00:27:49  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    To tylko nazwa... istotna jest oferta - bo jesli stawiaja na FAST, a w magazynach maja modemy bez HSUPA, to chyba jakas pomylka zaszla :) No ale - to tylko dalej nazwa, choc bez sensu, bo zwykly UMTS wcale nie jest taki fast :)

  • 0

    3. ~ukenamuniu  2008-06-27 00:35:50  host: 86-59-n1.acn.waw.pl

    WitkuT witaj! Co się z Tobą działo? Pozdrawiam.

  • 0

    4. ~jojo  2008-06-27 00:45:06  host: eeu143.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja również dołączam się do pytania ukenamuniu... :-)

  • 0

    5. ~PLANET  2008-06-27 02:37:02  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Ja tez, choc malo legalnie ostatnio, "ukrywam sie" har har ;)

  • 0

    6.  2008-06-27 05:57:56

    Play Fast? Pewnie dlatego taka nazwa bo szybko będzie tylko w nazwie ;)

  • 0

    7. ~nyczaj100  2008-06-27 09:29:41  host: 078088224018.klc.vectranet.pl

    Tym razem Play nie popisał się nazwą, choć z drugiej strony zawiera ona przekaz, że jest to szybki internet (w zasięgu sieci 3G).

  • 0

    8.  2008-06-27 11:25:33

    ukenamuniu: ooo Panie, dużo mówić. Ale jeszcze będę przez chwilę z doskoku. ;)

  • 0

    9.  2008-06-27 11:26:15

    A to ciekawy inf: Znana jest już nazwa handlowa internetowej oferty Play. Do blueconnect, Orange Free i iPlusa dołączy Play Fast.

  • 0

    10.  2008-06-27 11:31:29

    Inicjatywa AutoMapy z policja godna pozazdroszczenia moze gp mapa przylaczy sie do systemu

  • 0

    11. ~  2008-06-27 11:56:20  host: aauy133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyżby stało się to o czym piszą na http://www.multistrada.pl/?p=116 - znaczy się inwestor znaleziony?

  • 0

    12. ~  2008-06-27 12:00:57  host: f142-055.opera-mini.net

    Przeciez Multistrada to projekt glownie Witka wlasnie... jakie wiec "pisza"... :)

  • 0

    13.  2008-06-27 13:09:45

    Multistradą się nie przejmujcie, naprawdę. Ja nigdzie nie planuję odchodzić, nie pytajcie po co tam to jest tak napisane. ;)

  • 0

    14. ~  2008-06-27 13:49:38  host: aauy133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy to znaczy, że to multistrada jest na sprzedaż?

  • 0

    15.  2008-06-27 17:04:14

    14: nope, nie jest na sprzedaż.

  • 0

    16. ~ukenamuniu  2008-06-27 19:39:53  host: 86-59-n1.acn.waw.pl

    WitkuT, ale dalej jesteś Ojcem Prowadzącym?Multistrada - nazwa w miarę.. dobrze, że nie Netiastrada, Teledwastrada

  • 0

    17.  2008-06-27 19:50:43

    ukenamuniu: jestem i będę - a przynajmniej nic nie wskazuje na to, żeby to się miało zmienić. :) Co do multistrady - to zupełnie inna bajka, nie można ich mieszać i proponuję się nią w ogóle nie przejmować. :)

  • 0

    18. ~  2008-06-29 19:55:17  host: aaua23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyżby inwestor nawalił? :)

  • 0

    19. ~  2008-06-29 19:57:51  host: aaua23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A co do Multistrady - skoro ostatnia notka ze stycznia ma tytuł "Chwilowa przerwa w aktualizacji" (zwracam uwagę na słowo "chwilowa") to jaka jest definicja chwili?

Dodaj swoją opinię