Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 25. sierpnia

Skrót wydarzeń - 25. sierpnia

WitekT 25 Sierpnia 2008 21:49

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 25. sierpnia 2008 roku.

Na początku września na walnym zgromadzeniu Polkomtela ma dojść do zmian personalnych. KGHM w radzie nadzorczej Polkomtela reprezentował będzie prezes Mirosław Krutin, który wejdzie w miejsce Marka Trawińskiego, który zrezygnował z zasiadania w radzie, gdy został wiceprezesem Polskiej Grupy Energetycznej. Co ciekawe, Marek Trawiński powróci do rady nadzorczej Polkomtela, ale tym razem jako przedstawiciel PGE, zastępując Henryka Baranowskiego, byłego wiceprezesa PGE.

22. sierpnia Play wprowadził do swojej oferty akcesoria Apple Inc. Dzięki współpracy z iSource - oficjalnym dystrybutorem Apple Inc., w wybranych 50 najlepszych punktach sprzedaży Play w Polsce istnieje możliwość zakupu iPodów jak również akcesoriów do iPodów i iPhone'ów.
blackberry bold 9000 Witryna realtechnews poinformowała, że najnowszy produkt RIM - BlackBerry Bold 9000 - ma poważne problemy z utrzymaniem stabilnych połączeń 3G. Problem jest jeszcze większy niż ten opisywany ostatnio w telefonach Apple iPhone 3G - w tych samych warunkach produkt Apple'a w dalszym ciągu obsługuje HSDPA, podczas gdy Bold bardzo szybko przełącza się na EDGE.

UOKiK sprawdza czy PTK Centertel nie narusza warunków konkurencji z ofertą szerokopasmowego dostępu do internetu. Kontrola dotyczy zgłoszeń złożonych przez Netię i PTC. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-86-28.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet