Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 24. maja

Skrót wydarzeń - 24. maja

Ringu 24 Maja 2011 23:00

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. maja 2011 roku.

W ofercie sieci Play od 24. maja pojawi się nowy telefon - jest to Motorola GLEAM. Ponadto nastąpi także obniżenie cen następujących modeli: HTC Hero, HTC HD mini, Samsung B5310 i Samsung SGH-M8800 Pixon.

Do 27. maja można korzystać z promocji doładowań sieci Orange i bankomatów sieci Euronet. Przy zasileniu konta kwotą 25 zł przez bankomat otrzymuje się dodatkowe 10 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y lub transfer danych. Bonus jest ważny przez 14 dni.
Do App Store trafiła Opera Mini w wersji 6 - dostępna na telefony i inne urządzenia mobilne Apple'a z systemem iOS. Nowa aplikacja jest przede wszystkim znacznie szybsza, a do tego ma odświeżony, przemeblowany interface:Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 1

    1. ~  2011-05-25 09:54:42  host: v04-09.opera-mini.net

    W poniedziałek za nic nie mogłem doładować konta orange przez bank. Musiałem kupić zdrapkę. Niektórzy znowu mieli problem z internetem. Orange staje się siecią awaryjną. Ciekawe jak promocje doładowań będą działać. Mam nadzieję, że bez problemu.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-145-103-69.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz smartfonu z rysikiem (takim, jak np. w Galaxy Note)?

Galaxy Note 9 na renderach

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet