Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 24. maja

Skrót wydarzeń - 24. maja

sirmark 24 Maja 2010 23:55

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. maja 2010 roku.

Rozszerzona została oferta taryfy telemetrycznej o możliwość wykupienia usługi VPN Play Biznes - napisał na swoim blogu Marcin Gruszka, rzecznik Play.
W ramach usługi, dla klienta zostaje wydzielona wirtualna sieć do transmisji danych z jego urządzeń. Połączenia między urządzeniami Klienta, a jego systemem teleinformatycznym przebiegają tunelem IPsec lub GRE poprzez dedykowane łącze realizowane za pomocą sieci internet. Usługę VPN Play Biznes aktywuje się tylko dla zamkniętej grupy kart SIM Klienta.
20 maja wykonujący obowiązki prezydenta marszałek Sejmu Bronisław Komorowski , podpisał ustawę z dnia 7 maja 2010 r. o wspieraniu rozwoju usług i sieci telekomunikacyjnych. Podstawowym celem ustawy jest stworzenie ram prawnych umożliwiających zapewnienie powszechnego dostępu do telekomunikacji, ze szczególnym naciskiem na szerokopasmowy dostęp do Internetu.

Sony Ericsson zdecydował o koncentracji swoich dwóch amerykańskich oddziałów w jednym miejscu. Biura znajdujące się w Durham, w Północnej Karolinie oraz w Miami, na Florydzie, zostaną przeniesione do Buckhead w Atlancie. Trafi tam również około 180 dotychczasowych pracowników firmy. Centrala w Buckhead odpowiedzialna będzie za działania Sony Ericssona na terenie Ameryki Północnej oraz Łacińskiej.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2010-05-25 01:13:39

    widzę, że SE w dalszym ciągu się restrukturyzuje. ciekaw jestem, jaki będzie tego efekt.

  • 0

    2.  2010-05-25 08:12:59

    Na szerokopasmowy dostęp do Internetu, przydał by się w moim przypadku.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-220-72.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet