Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 24. lutego

Skrót wydarzeń - 24. lutego

Ringu 24 Lutego 2011 23:30

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. lutego 2011 roku.

Amerykański T-Mobile zaproponował ciekawy plan taryfowy. Za 80 dolarów miesięcznie można otrzymać pakiet 1500 minut do wszystkich sieci, nielimitowane SMS-y i nieograniczony transfer danych. Oferta jest ograniczona czasowo.




Google zapowiedziało wydanie w ciągu najbliższych kilku tygodni aktualizacji Androida do wersji 2.3.3 Gingerbread w smartfonach Nexus S i Nexus One.

W USA można już oficjalnie kupić pierwszy tablet Motoroli - Xoom. Urządzenie kosztuje 799 dolarów. Tym samym rozpoczęła się era Androida w wersji 3.0. Xoom pojawi się w Europie na początku II kwartału. Więcej o tablecie pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 10
  • 0

    1.  2011-02-24 23:35:59

    Ta, tylko pierwsze recenzje o Xoomie, nie sa najlepsze... niedopracowany system, od czasu do czasu zalaguje, brak wsparcia Flash... oraz do tego cena, nie zachwyca. Hello Apple!

  • 1

    2. ~szerszy  2011-02-24 23:54:40  host: c171-111.icpnet.pl

    Apple wyznaczyło trendy. Pokazali smartfona, wszyscy zrobili smartfona. Pokazali tablet, nagle cały świat ma do wyboru multum tabletów. dokładnie: Hello Apple!!! dodam, że nie jestem fanem.

  • 1

    3.  2011-02-24 23:59:45

    Hehe ja cenie Apple, choć z iPhona się wyleczyłem po kolejnych wersjach... ale brakuje mi prawdziwej konkurencji dla iMac'a. Jasne, gry komputerowe, etc. wymagają wydajnych maszyn, ale w pewnym wieku człowiek, przynajmniej ja używa komputera do internetu, filmu i muzyki... gry to już o wiele za rzadko, gram co najwyżej w niektóre tytuły, które za często się nie pojawiaja... a jednak nadal nie ma jakiegoś fajnego, zarówno sprzętowo, designersko, czy też wielkościowo i cenowo konkurenta iMaca... gdybym nie miał już teraz porządnego Monitora to bym sobie go sprawił :P

  • 2

    4.  2011-02-25 01:33:26

    @2 apple pokazalo smartfona? to Ty chyba nigdy z palma z modulem gsm nie widziales... o s60 i UIQ nie wspominajac...

  • 0

    5. ~123  2011-02-25 07:57:35  host: 212.160.172.70

    #3 Na rynku jest pełno pcetów dużo wydajniejszych, tanszych i lepiej wygladajacych niz Mac. Zreszta WTF, kogo obchodzi jak wyglada komputer. Apple to marka dla snobow :P

  • 2

    6.  2011-02-25 08:34:26

    @2 to nie apple pokazalo smartfona... smartfony istnialy juz wczesniej... duzo duzo wczesniej... apple "jedynie" pokazalo, ze smartfon moze byc dla zwyklych ludzi... no i pokazali, ze zwykli ludzie moga przelknac spore ograniczenia w smartfonie jesli w zamian dostana cos innego... tablet to tez nie wynalazek apple'a - oni znow "jedynie" odrobine zmienili jego przeznaczenie (tak, odrobine - do przegladania sieci i dokumentow dodali tylko wieksze mozliwosci rozrywkowe) i rozmiar ekranu :)

  • -1

    7.  2011-02-25 08:52:08

    #5 Cena iMaca 27" nie jest zła, jakbyś miał kupować monitor tej klasy osobno i peceta osobno. Apple to nie dla snobów, ale dla ludzi oczekujących od komputera coś innego niż wielkiej skrzynki zapychającej miejsce.

  • 1

    8.  2011-02-25 13:04:27

    Była jeszcze jedna wiadomość z naszego kraju ... Orange miało awarię ;P Oferta T-Mobile ciekawa - ~250 zł za 1500 minut + nielimitowane smsy + nielimitowany internet. Przydałoby się co niektórym także w Polsce (na pewno nie mi) ;-)

  • 0

    9. ~  2011-02-25 14:36:11  host: 88.220.105.18

    Steve Jobs ma urodziny 24 lutego :)

  • 0

    10. ~  2011-02-25 23:03:53  host: ip-94-42-11-30.multimo.pl

    Zaproponował ciekawy pakiet? Moja siostra cioteczna w Chicago od dawna ma w T-Mobile wszystko unlimited za 70 dol./mc.

Dodaj swoją opinię