Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 24. kwietnia

Skrót wydarzeń - 24. kwietnia

LuiN 24 Kwietnia 2008 23:29

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 24. kwietnia 2008 roku.

Telekomunikacja Kolejowa osiągnęła 0,5 mln zł zysku wobec 17,9 mln zł straty rok wcześniej.

MTI - Mobilna Telefonia Internetowa, dostawca usługi LoVo, poinformowała o podpisaniu umowy o współpracy z firmą Arcus. W ramach usługi LoVo MTI dostarczy Arcus-owi mobilną w technologię UMA, z tą jednak różnicą, że nie jest ona związana z żadnym operatorem komórkowym. (dotychczasowe pionierskie rozwiązania UMA zawsze wiązały się z koniecznością współdziałania z jedną, konkretną siecią GSM oferującą tego typu usługę).
MTI gwarantuje płynne przejścia między sieciami WiFi i 3G, bez utraty jakości rozmowy. Szerzej o usłudze LoVo pisaliśmy we wrześniu w tej wiadomości.
Plus organizuje I Młodzieżowy Turniej Plusa w siatkówce. Turniej zostanie rozegrany podczas meczów Ligi Światowej w terminie 4. i 5. lipca w katowickim Spodku. Wezmą w nim udział po cztery zespoły dziewcząt i chłopców, które w tegorocznej ogólnopolskiej siatkarskiej Gimnazjadzie zajęły miejsca od 1 do 4.

PBT Hawe, spółka zależna operatora telekomunikacyjnego Hawe, podpisała z Polkomtelem umowę dzierżawy światłowodu na odcinku Gorzów Wielkopolski - Poznań - Gniezno o długości 330 km. Wartość umowy, zawartej na 3 lata z opcją przedłużenia do 5 lat, szacowana jest na ponad 3,7 mln zł.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~  2008-04-25 00:06:57  host: bn54.osiedle.net.pl

    "Gniezno o sługości 330 km" literowka ;D

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet