Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 23. października

Skrót wydarzeń - 23. października

sirmark 24 Października 2007 00:58

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 23. października 2007 roku.

Blue Media zajęła pierwsze miejsce w rankingu środkowoeuropejskich firm technologicznych Fast 50 przygotowanym przez firmę doradczą Deloitte. Podstawowe kryteria oceny obejmowały roczne obroty i działalność inwestycyjną. W zeszłym roku firma także zajęła pierwsze miejsce o czym pisaliśmy w tej wiadomości.

22. października, po raz ósmy rozdano nagrody EFFIE - jedno z najbardziej prestiżowych wyróżnień w branży komunikacji marketingowej na świecie. Play otrzymał dwie nagrody EFFIE - srebrną i brązową - dla programu testowego "Nadchodzi4" w kategorii usługi telekomunikacyjne. Srebro otrzymał pracujący dla operatora dom mediowy Guideline, brąz został przyznany agencji reklamowej Brain, która przy współudziale agencji FF Creation i Great Open House przygotowywały program.
Play rozwija swoją sieć sprzedaży. Operator ma w tym momencie blisko 400 salonów w całym kraju, a do końca roku zamierza mieć ich 450. Play planuje także otworzyć salony w kilkudziesięciu nowych miastach.

Motorola otrzymała tytuł Superbrand w trzeciej edycji Superbrands Polska. Tytul Superbrand jest przyznawany najsilniejszym markom przez niezależne Rady Marek w 80 krajach od 13 lat. Jurorzy oceniający ich siłę marketingową po raz kolejny zdecydowali o przyznaniu tego tytułu Motoroli.
W tym roku we wstępnym etapie projektu Superbrands stworzono listę 5000 marek, w oparciu o niezależne badania rynku, spośród których wybrano 1600. To właśnie im jurorzy, cieszący się autorytetem w dziedzinie marketingu, przyznawali punkty w skali od 1 do 20. Następnie z tych ocen wyciągana była średnia. Te marki, które uzyskały najwyższe oceny, otrzymały tytuł Superbrand.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~bOb  2007-10-24 14:45:36  host: 195.117.159.237

    A ja dostałem dziś sms od Orange, że wycofują do końca roku zdrapki doładowań za 150 zł

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-196-35.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet