Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 22. czerwca

Skrót wydarzeń - 22. czerwca

LuiN 22 Czerwca 2009 23:56

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 22. czerwca 2009 roku.

Rada Nadzorcza Telekomunikacji Polskiej wybrała firmę Deloitte Audyt do przeprowadzenia badań sprawozdań finansowych Telekomunikacji Polskiej i całej grupy kapitałowej za 2009 rok oraz przeglądów sprawozdań za okres sześciu miesięcy kończący się 30. czerwca. Umowa z firmą Deloitte Audyt została zawarta na okres jednego roku.

Sieć Plus została laureatem badania PremiumBrand 2009 - Niezależnego Rankingu Reputacji Marek, otrzymując tytuł Marki Najwyższej Reputacji 2009 w kategorii Telekomunikacja. Tym samym tytułem uhonorowano w tym roku także Netię. PTC zwyciężyła w kategorii Technologia-Media-Telekomunikacja, otrzymując tytuł Firmy Najwyższej Reputacji. W tym samym badaniu Era i Heyah otrzymały tytuły Marek Wysokiej Reputacji w kategorii Telekomunikacja/Technologia.

Telekomunikacja Polska została uhonorowana tytułem Lidera Zarządzania Zasobami Ludzkimi w X edycji konkursu organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod auspicjami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Wybór laureatów poprzedził audyt organizacyjny przeprowadzony przez niezależnych ekspertów z wiodących polskich ośrodków akademickich, potwierdzony przez Kapitułę złożoną z przedstawicieli świata nauki i biznesu. Telekomunikacja Polska została także wyróżniona przez Konfederację Pracodawców Polskich oraz Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych Lewiatan za osiągnięcia w budowaniu najwyższych standardów w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.
CenterNet zawarł umowę o współpracy z Multichannel Marketing Group charakteryzującą zakres obsługi klienta w ramach telefonii komórkowej "wRodzinie" i zobowiązań MCMG do m.in. zaprojektowania procedur obsługi klienta oraz realizacji działań telemarketingowych. Wartość umowy szacowana jest przez Centernet na około 7 milionów złotych w pierwszym roku jej trwania.

Firma Navigon zaprezentowała pierwszą nawigację satelitarną krok-po-kroku z mapami offline przygotowaną z myślą o telefonach Apple iPhone - Navigon MobileNavigator Europe. Koszt aplikacji obejmującej mapami 40 krajów Europy (w tym Polskę) to w chwili obecnej 74,99 euro. Niebawem pojawią się też wersje regionalne aplikacji w cenie 49,99 euro oraz wersja lite.Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2009-06-23 00:37:51

    dobra oferta navigona ;) garmin CNE 2009 na wszystkie platformy kosztuje ok. 100euro wiec jest to calkiem przystepna cena.

  • 0

    2. ~adek  2009-06-23 12:44:43  host: dsq76.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Plus jako marka najwyższej reputacji ? Dobre !!! Słaby zasięg i drogi roaming to chyba porażka, nie zaszczyty...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-128-159.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 500 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet