Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Skrót wydarzeń - 21. lutego

Skrót wydarzeń - 21. lutego

WitekT 21 Lutego 2007 21:11

0 0

Przedstawiamy skrót wydarzeń z 21. lutego 2007 roku.

Nowe sterowniki do modemu livebox tp, które przeznaczone są dla systemu Windows Vista, udostępnione są na stronie www.neostrada.pl. Tam też pod koniec marca powinny być sterowniki do pozostałych typów modemów. Jednak nie tylko TP ma kłopoty ze sterownikami do modemów. Netia do modemów Sagem będzie miała sterowniki zgodne z Vistą w marcu, a do modemów produkowanych przez Alcatel-Lucent - w kwietniu. W Dialogu użytkownicy Internetu otrzymują modemy z portem Ethernet, zatem nie ma problemów z kompatybilnością oprogramowania lub jakiegokolwiek komponentu systemu operacyjnego.

Od 15. lutego Katarzyna Turska jest nowym rzecznikiem prasowym Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej. Pełni także funkcję dyrektora operacyjnego, powołanej przez PIKE, Polskiej Fundacji Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej PIKSEL.
Multimedia Polska zakończyła konkurs dla domów mediowych na planowanie i zakup mediów do tegorocznych kampanii reklamowych. Zwycięzcą został dom mediowy PanMedia Western. Najistotniejszym kryterium był koszt zakupu mediów.

Telekomunikacja Polska, jako jedna z pięciu firm została zakwalifikowana do drugiego etapu siódmej edycji plebiscytu Studencki Produkt Roku 2007, w kategorii Studenccy Pracodawcy. TP znalazła się w gronie firm przyjaznych studentom obok Coca-Coli, Nestle, Polkomtela oraz Procter&Gamble. Zwycięzca zostanie poznany w czerwcu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~jojo  2007-02-21 22:15:24  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

    TP przyjazna studentom..., a to dobre. :-) A Witku, trzeci akapit: Elektroniczne (brakuje j). Jak inni poprawiają, to ja też choć raz się porwę, a co! ;-)

  • 0

    2.  2007-02-21 22:18:38

    Fixed - dzięki! :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-227-37.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet